Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Adio, AnimeZup

#1
Am simtit nevoia de a saluta urmatorii prieteni (chiar daca nu vor vedea niciodata) inainte de a ma retrage definitiv: Falcon, Bogdan, Grimmjow, Irisim, Alecs, Serenity, Yzu-chan, Ady_x Shiva, Lye, Mitzuke, Utlaning, Kido, Marina, Lia, Teh, Romania, Jigoku, Daria, Dedal, Denny, Mimisor, Zer0, Ang, Stormrage, Rain, Miranda, Nya, Azazel, Kashim, DreamGirl, deeaH2elen, Agrona, Mitsukai Yoru, Amy 8D, Horia K, Trazanu, Diz, Fleeting ray. Va multumesc pentru toate momentele frumoase.

Au fost 7 ani frumosi.
[Imagine: tumblr_mhil1c1m_Ti1r92q67o2_500.gif]

Though our paths may have diverged, you must continue to live out your life with all your might.
You must never consider your own life to be something insignificant.
You must never forget about your friends who loved you.

#2
Eu unul nu prea cred in despartiri definitive, dar pana la proba contrarie o lasam asa cum a picat. Mult succes in viitoarele tale proiecte, Alin. Sper sa aud de bine de la tine si poate intr-o buna zi ne-om vedea sa stam de vorba la o terasa sau ceva. Pana atunci ne mai citim prin pm-uri. Si eu iti multumesc pentru contributia adusa acestui forum in toti acesti ani (eu stiu doar de ultimii, dar am auzit de la altii de restul) si daca te vei razgandi vreodata asupra deciziei esti oricand binevenit. Bafta!
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)