Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Activitatea pe animezup....

#11
yep. stiam eu ca pic in capcana... ca sa ma exprim asa.

totusi am vazut ca Disney difuzeaza un serial de animatie pe nume Lolirock... care e o copie reimpachetata dupa Sailor Moon si derivatele lui.... cu cateva elemente ale genului anime. ochi mari - nu la fel ca in anime cu multe lumini in ei, dar tot imensi sunt!, transformari cu amulete... si or mai fi, da' n-am stat sa vad atent... pastrand oarecum linia Disney.

daca Disney produce Spiderman... si exista o serie anime X Men - cu toate exagerarile genului... nu m-am mira ca pe viitor sa vedem productii originale Disney create dupa tiparul anime de artisti japonezi, in studiori din Tara Soarelui Rasare cumparate de americani. sau anime-uri cu Hannah Montana? cer prea mult?
[Imagine: F3GHuiy.png]
You Know Nothing
I'm such a LESBIAN! LOL
#seeuspacecowboys #seeuspacecowgirls #2071

#12
Pfoa man, Lolirock arata maxim anime, ca, chibi alea. In afara de ala parca mai e si RWBY, da nu e facut de Disney sau CN, ci de unii Rooster Teeth. Oricum e naspa. Animatia nu e cine stie ce, iar plotul e plin de clisee. Macar au incercat 21.
Nu stiu daca vreun studio de animatie din Japonia vrea sa faca anime cu Hannah Montana, altfel n-are cum sa fie anime oricat de mult arata xd. Si daca se intampla...ma impusc inainte sa apara primul episod.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)