Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

About me

#1
Saluuut! Ce mai faceti? Probabil da-ti pe aici din plictiseala...Stiu ca e frumos sa te prezinti asa ca asta am de gand sa fac. Ma cheama Andreea, am 14 ani. Nu cred c-am facut o prima impresie buna, nu?39 Oricum mie nu-mi place pria impresie. Nu judec niciodata oamenii prima data cand ii vad pentru ca mi se pare stupid si rautacios. Chiar numi pasa cum vorbesti cu mine prima data, pentru ca nu ma cunosti si e normal sa o dai in bara sau sa gresesti. Nu-mi plac oamenii care judeca dupa prima impresie. Ce-mi place...imi place cam totul. Adica, viata asta e asa de scurta, n-am timp sa urasc ceva. De ce as faceo? N-am nici un motiv. Am o viata frumoasa, am cu mine ambii parinti, am niste prieteni si colegi buni...ce-mi trebuie mai mult? Micile hop-uri nici nu mai conteaza. Hobby-uri...actoria, scrisul, regia, desenul si fotografia. Nu, muzica nu e un hobby de-al meu. Suprinzator nu?O.O Dispretuiti-ma! Prefer sa vad un film decat sa scult muzica. Tot ce ascult e ceea ce aud la radio. N-am un gen preferat, un cantaret preferat sau o trupa preferata. O melodie care imi place mult la momentul actual e "It`s my life" a lui Bon Jovi. Actorul meu preferat e Johnny Depp. nu stiu de ce...pur si simplu ma inspira si imi pare unul din cei mai buni actori de pe planeta. Alti actori care intra in top 5-ul meu ar fi Nicolas Cage, Helena Carter, Vanesa Paradise, Wyona Rider si, noral Chuck Norris21 Glumesc. Al cincelea cred ca e...Collin Morgan din Merlin. Actorii pe care nu-i suport sunt Robert Parkingson si Leonardo Dibroschio. Aaaa...da... o informatie cruciala pe acest site, nu-mi place yaoi-ul. Pffoai mi-am pus jumatate de site in cap. Da, chiar nu-mi place, tot ce vad la o relatie intre doua persoane de acelasi sex e scarba. Cam atat despre mine4
[Imagine: universul1.jpg]

#2
Heya! Welcome,have fun si ce sa mai zic39 chiar nu ma pricep la intampinari dar totusi.
Ce tea facut sa vorbesti asa mult despre prima inpresie ? o.O
CUM!!Nu-ti place muzica,....that's special.
"Adica, viata asta e asa de scurta, n-am timp sa urasc ceva."- O sa ai timp sa urasti destul.
O fata careia nu-i place yaoi-ul!!! AMIN!
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

#3
(09-07-2012, 10:54 PM)Astaroth A scris: Heya! Welcome,have fun si ce sa mai zic39 chiar nu ma pricep la intampinari dar totusi.
Ce tea facut sa vorbesti asa mult despre prima inpresie ? o.O
CUM!!Nu-ti place muzica,....that's special.
"Adica, viata asta e asa de scurta, n-am timp sa urasc ceva."- O sa ai timp sa urasti destul.
O fata careia nu-i place yaoi-ul!!! AMIN!

Ahmmm...nu crede ca sunt genul de persoana care n-are motive sa urasca sau sa se simta prost. Nu-s facuta din aur si nici nu-s crescut in puf. Si da...nu-mi place yaoi-ul. Care-i faza? Vorbesc asa de prima impresie inca de cand sunt mica. Asta doar ca sa vad cine merita cu adevarat sa imi fie prieten/prietena106 N-am zis ca nu-mi place muzica, sau cel putin nu asta am vrut sa se inteleaga. Am vrut sa spun ca sunt mult mai interesata in actorie decat in muzica...
[Imagine: universul1.jpg]

#4
(09-07-2012, 10:57 PM)hero1hero A scris:
(09-07-2012, 10:54 PM)Astaroth A scris: Heya! Welcome,have fun si ce sa mai zic39 chiar nu ma pricep la intampinari dar totusi.
Ce tea facut sa vorbesti asa mult despre prima inpresie ? o.O
CUM!!Nu-ti place muzica,....that's special.
"Adica, viata asta e asa de scurta, n-am timp sa urasc ceva."- O sa ai timp sa urasti destul.
O fata careia nu-i place yaoi-ul!!! AMIN!

Ahmmm...nu crede ca sunt genul de persoana care n-are motive sa urasca sau sa se simta prost. Nu-s facuta din aur si nici nu-s crescut in puf. Si da...nu-mi place yaoi-ul. Care-i faza? Vorbesc asa de prima impresie inca de cand sunt mica. Asta doar ca sa vad cine merita cu adevarat sa imi fie prieten/prietena106 N-am zis ca nu-mi place muzica, sau cel putin nu asta am vrut sa se inteleaga. Am vrut sa spun ca sunt mult mai interesata in actorie decat in muzica...

Ahhhh,bine ca ma-i lamurit la faza cu muzica.
21 Faptul ca nu-ti place yaoi-ul e un + din punctul meu de vedere.
*si asa o da astaroth in chat in topic xD*
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)