Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

About Yume

#1
Heya!! Pe mn ma cheama Marinache Madalina si sunt din Calarasi(Romania).. Ador anime-urile a si animezup e kwl pacat ca nu mai e QUIZ.. Zuppy12 Sunt zodia pesti si sunt nascuta pe 11.03.1997 dupa cum cred ca sti realizezi ca am 13 ani !! ^^ Akm puteti sa imi puneti intrebari
Arigatou!!
[Imagine: qqsq2w.png]
SUNSHINE:X

#2
Bine ai venit pe Animezup, YumeKawaii!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Heya Yume! *hugs*
Ma bucur sa te vad pe aici si sunt bucuroasa ca sunt prima ce-ti ureza bun venit :-> exceptandu-l pe nenea Zupi xD.
So, welcome here and happy posting!

Nu am vorbit prea mult si nu stiu mai nimic despre tine, asa ca am cateva intrebari:

1. Cartea favorita?
2. Ce gen de muzica asculti deobicei?
3. Culoarea favorita?
4. Hmm, care e animeul pe care-l adori cel mai mult?

Cam atat, I think ^^ ja ne and see ya around~ *hugs and kisses*
Don't deny our r2Ï€.
[Imagine: ri935j.png]




#4
Heya Madalina <33 Bine ai venit pe animezup . Dar cred ca aici o sa-ti spun Yume ^^ ( ador numele asta <3 ) Eu sunt Diana , dar pe aici mi se spune Beky =]] Sper sa ne intelegem si sa fim prietene , deoarece aici suntem intr-un fel ca o familie xD O mare familie xD Ne inmultim pe zi ce trece o_o Well , esti doar cu un an mai mica decat mine , eu am 14 ani =]] Acum sa vina intrebarile xD

1. Ce gen de filme iti plac si cateva exemple de filme preferate ?
2. Ce anime-uri ai vizionat ?
3. Animalul preferat ?
4. Care sunt hobby-urile tale ?

Cam atat , deoarece nu vreau sa te inebunesc cu intrebarile mele xD Iti urez inca o data bun venit si sedere placuta . Sper sa fi un user activ si poate ne mai intersectam pe forum =]] Bye <3
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)