Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

ANNO 1777 - joc online romanesc

#1
ANNO1777 este un joc online care simuleaza un sistem economic, politic si militar asemanator cu cel din lumea reala. Esti in postura unui cetatean din secolul XVII care lupta pe toate planurile pentru a avansa in ierarhia sociala. Iti poti deschide companii, poti deveni guvernant sau poti sa ridici un imperiu militar. Totul depinde numai de tine. Spre deosebire de alte jocuri de acest gen, banii virtuali din ANNO1777 pot fi schimbati in bani reali si invers. Cu alte cuvinte un succes financiar in lumea virtuala din joc devine un succes financiar si in lumea reala. ANNO1777 poate fi jucat direct dintr-un browser si nu necesita nici un download.

ANNO1777 HOME PAGE

#2
This ANNO1777 UN joc simuleaza hotline United Nations economic political cu cel din Lume SI Reala asemanator military. Pose Esti in DIN XVII unui Cetate secolul lupta pe care toate pentru a forward motion in ierarhia planurile sociala. Iti poti deschide companii sau poti poti Guvern become his ridici imperiu United Nations military. Numai depinde totul teeth. SPRE alte jocuri deosebire Aceste gene, DIN ANNO1777 baniyd potential pot fi invers schimbati in Bani SI realities.

#3
Jocul ăsta se juca frate-meu şi mi s-a părut plictisitor.Dacă vrei să faci bani, munceşte, nu sta la pc.
I've only been in love with a beer bottle and a mirror.
(Sid Vicious)

#4
Eu nu ma joc pentru bani anno1777. A devenit un joc la scara mondiala, peste 40 tari introduse, se lanseaza razboiul curand si vor cucerii lumea Smile



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Bleach Saga Online DE fxdnanashi 0 3.470 31-12-2015, 06:28 AM
Ultimul răspuns: fxdnanashi
  Bleach Online jasonmg 0 2.900 09-03-2015, 10:08 AM
Ultimul răspuns: jasonmg
  EVE Online Weiss 0 1.995 19-04-2013, 08:24 PM
Ultimul răspuns: Weiss
  Prius Online Weiss 0 2.407 16-10-2011, 09:44 PM
Ultimul răspuns: Weiss
  Digimon Masters Online Mystogan 4 5.196 21-12-2010, 12:02 PM
Ultimul răspuns: SilviuSsj5


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)