Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

A try ^^

#1
Fac si eu o incercare. :]

[Imagine: img9187t.th.jpg]

[Imagine: img9266j.th.jpg]

[Imagine: img9263x.th.jpg]

[Imagine: img9234f.th.jpg]

Astept pareri,comentarii,critici de orice fel. ^^
[Imagine: Urahara_Sig_by_KaitoWatanabe.png]

#2
Bună , AKA xD
Faci şi tu o încercare , ăăă ? Dar ce încercare reuşită xD Toate cele 4 poze au nişte culori superbe . Pozele ţi-au ieşit atât de bine . Pozele sunt şi draguţe şi geniale xD Deci chiar îmi plac.Mai aştept poze 3 Îţi urez spor la găsirea unor peisaje numai bune pntru poze xD

#3
Pozele sunt dragute. Imi place contrastul din fiecare poza. Sincer pozele de genu' asta nu ma impresioneaza prea mult. Dar pot sa zic doar ca imi plac contratele. Unde le-ai facut?15. Cel mai mult mi-a placut a treia poza : contrastul dintre verde si galben pur si simplu il ador8. Poate urmatoarele poze vor fi cu altceva, nu stiu , poate putin mai interesant. In rest mi-au placut^.^
[Imagine: 5fcff5ef.gif]

#4
Buna! Imi plac pozele tale.

Prima poza: Pai floarea e foarte frumoasa, iar roua/ ploaia 21 de pe ea o face si mai frumoasa. Poza nu e foarte clara. Bineee... trebuie sa recunosc faptul ca poza se vede clar, dar in spate daca te uiti, este in ceata si eu cand ma uitam acolo imi lacrimau ochii.

A doua poza: Waw...deci pur si simplu ador picaturile acelea de ploaie. Zici ca sunt niste cristale. Asta da pozei un aer aparte. Poza asta e chiar reusita. Chiar daca nu contine ceva.... cum sa spun... spectaculos, imi place.

A treia poza: Pai... trebuie a recunosti ca poza asta nu prea ti-a iesit. Faza e.. ca nu e prea clara. Adica... era frumusica daca era mai clara si... nu stiu... mie mi se pare asa... stearsa. Nu are nimic special care sa o puna in evidenta.

A patra poza:Ohoo... poza asta chiar imi place . Singurul lucru care ma deranjeaza e rosul ala...e prea strident. Poatte iti iesea mai bine daca o faceai mai de departe putin.

Pai... in general imi place pozele tale.Sunt chiar dragute!
So... sper ca nu te-a suparat comm-ul meu. Nu consider ca am fost dura avand in vedere ca nu prea am eu experienta.
Astept urmatoarele poze. Bye Smile
[Imagine: o7k7f6.jpg]

Parfumul iubirii... -> Comm? 55
Wild Love[+18] -> Comm please 71

#5
(14-11-2010, 12:24 AM)Hachiko A scris: Unde le-ai facut?15.
La ultima excursie. XD Erai langa mine la un moment dat cand faceam pozele.Revenind,^^Micuts'a^^,Hachiko si Marina,multumesc mult pentru comentarii si critici.Nu m`am suparat.Pe viitor voi incerca sa imi aleg pozitia mai bine. -_-".

Asa....acum vin si celelalte poze cu o mica dedicatie pentru Hachiko-stie ea de ce.Sper sa va placa.Sunt dintr`o pestera.15

[Imagine: img9141r.th.jpg]

[Imagine: img9110l.th.jpg]

Sper sa va placa.La fel:critici dure,comentarii...orice parere e binevenita ! ^^

Thx Ivanka

edit:Off..o sa incerc sa rezolv cu pozele.Nu le`am sters de pe photobucket dar vad ca tot face fite.Incerc si pe Imageshack daca nu,caut alte site`uri.

edit 2:sper ca acum e mai bine
[Imagine: Urahara_Sig_by_KaitoWatanabe.png]

#6
P...ppp...primul....in pestera aia e cumva un liliachiu :-SS ? Culoarea pesterii e tare interesanta 39 LIliachiul ala e singurel acolo ?2 A doua poza : wow ce culori , daca stau in cap am impresia ca vad o fata 39 zici ca e blana xD Interesante culori la pestera 71 Mai astept poze xD

#7
I`m here.Imaginile de acum nu se foarte bune,cel putin mie imi plac dar voiam sa pun altceva care e in aparat iar pentru descarcat am nevoie de USB`ul pe care nu`l gasesc asa ca postez si eu ce am. 46

[Imagine: img9086e.th.jpg]

[Imagine: img9091i.th.jpg]

Sper sa fie bune de ceva si ....sa comenteze mai multe persoane. ^^
[Imagine: Urahara_Sig_by_KaitoWatanabe.png]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)