Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

A aterizat si DiDi pe aici.

#11
Hey8 Bine ai venit Isahug. Ii spun Isa deoarece e colega mea si asa m-am obisnuit21.
Sper sa te distrezi, sa-ti faci noi prieteni (stiu ca iti placeSmile ) si sa fii cat mai activa 3
Uite ca tot am fost nevoita sa iti dau comm, lenea asta24.
Asta se intampla cand nu esti atent45.
Pa-pabye8
[Imagine: love-sick1.jpg]

I may not be perfect, but I'm always me! 8

#12
Hy kat pupic
1.Energic, I did for love( Boa), Tik Tok,Under my skin, Mother earth...Si orice melodie de la Within Temptation :X
2.Albastru (i love blue) dar imi place si verdele, movul si portocaliul.
3. Sunt sagetator in descendenta scorpion 71
4.Am fakut karate kyokushin( kihon) si cred ca voi reincepe 71



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Am aterizat si eu pe aici. Innaa. 12 9.376 20-07-2011, 01:04 PM
Ultimul răspuns: +Rin+
  Am aterizat p'aci... Miss pitiq 10 7.884 18-06-2010, 01:59 AM
Ultimul răspuns: Miss pitiq
  Hm..extraterestrii au aterizat! :) Shanny. 5 4.942 06-02-2010, 11:45 AM
Ultimul răspuns: Topaz
  Am aterizat si eu pe aici! Summer 5 5.562 07-07-2009, 10:37 PM
Ultimul răspuns: Summer
  am aterizat si eu aici //.\\ the_ghost_of_cossette 5 4.760 09-06-2009, 05:39 PM
Ultimul răspuns: the_ghost_of_cossette
  Silver.Chaos a aterizat ~_~'' Silver.Chaos 6 5.903 22-01-2009, 09:41 PM
Ultimul răspuns: sweet_zoey
  Am aterizat si eu pe-aici ^.^ InnocentGirl 6 5.683 10-11-2008, 09:27 PM
Ultimul răspuns: InnocentGirl
  Hi!am aterizat la voi! Bridget_cool 2 3.129 19-10-2008, 12:55 PM
Ultimul răspuns: Bridget_cool
  Sunt aici...da chiar aici...dai click?nu...nu da!!!si totusi i`m here.... Keicy 10 8.382 27-09-2008, 01:11 PM
Ultimul răspuns: Keicy
  hello, hello eliberati pista tocmai am aterizat!!! Lotte 3 4.672 07-12-2007, 01:40 PM
Ultimul răspuns: Lorelei


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)