Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Aţi fost copii cuminţi ?

#1
Oki titlul se referă la îngeri sau drăcuşori. Ştiţi perioada aia în care aţi înimerit pentru priiiiiiimmaaaaa dată pe un forum şi aţi făcut şi voi spam.
Totuşi, nu asta vreau să bat. Probabil că majoritatea aţi fost cuminţi, nimeni nu v-a dat warn sau ban, însă sincer aţi făcut trolling ?Pe orice forum.
Spam, toată lumea face, nimeni nu e perfect, îţi mai scapă o propoziţie, însă trolling ?

Ei bine eu am făcut, o recunosc nu am fost deloc cuminte. A fost primul meu Trolling [ sau al doilea, nu mai ţin minte ] dar a fost recent împreună cu cineva. A fost un trolling dăla caremerită ban şi toţi mozii şi adminii se aflau în alertă 21 Ei bine nu am fost cuminte, adevărat. T.T
Dar totuşi era un site dăla de forum gratis, nici nu vă aşteptaţi că am făcut cine ştie ce mare chestie pe un forum [ gen M'a, Zup, Anime club sau ceva asemănător ] a fost pe un site dăsta gratuit. 21

Totuşi nu am fost cuminte şi presupun că şi voi aţi făcut măcar odată trolling, unii din voi. Saau v-aţi certat cu cineva aşa tare încât aţi luat ban

În afară de trollul ăla, nu am încălcat niciodată regulile unei comunităţi virtuale, nu am primit ban sau warn o.O, de spam am făcut [ am făcut şi pe zup la fan Fiction când eram mai nou venit, dat fiind că nu citisem regulile şi nu aveam mare habar totuşi ştiu că Aikad mă atenţionase într-un post din câte îmi amintesc ]

Totuşi i'm a good child în afara faptului că trollul ăla nu era cine ştie T.T era totuşi pe un forum gratuit că şi aşa era varză. [ nu dau nume nici în post, nici pe mess, nici în PM aşa că nu vă aşteptaţi, nu vreau să fac nici măcar reclamă negativă. Era un forum, şi încă este deci să nu mă bag în detalii. ]

Totuşi ştiu că de spam am făcut la început când îmi băgasem net şi mă alăturasem comunităţilor virtuale plus că primele două forumuri au fost animezup şi manga anime. [ btw înainte când eram noob citeam ANIMEZAP nu animezup ]

Oricum, nu fac trolling or somth doar pe forumul ăla am făcut, însă spam am avut la început, iar banuri, warnuri nup. Am fost copil cuminte, doar acum o lună şi ceva am făcut acel troll şi încă îmi amintesc cum a fost.
Nu m-am luat la ceartă cu absolut nimeni şi încerc să evit conflictele.



Dar voi ? AÅ£i practicat acest sport, trolling ? AÅ£i avut spam ? Ban ? Warn ? Certuri ?
-

#2
Nu văd rostul în a ne lăuda cu chestii care oricum aici le vânăm şi pedepsim. Asta le-ar da şi mai multora impresia că dacă fac lucruri de genul sunt nişte rebeli, pe când adevărul e mult mai simplu şi mai crunt. Closed.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [split] Care a fost cel mai bun Hokage? Sayonara 0 1.370 05-01-2011, 01:25 AM
Ultimul răspuns: Sayonara


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)