Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[+18] [yaoi] Kaleidoscope

#21
Heya >:D< Pai inainte de un comm, care s-ar putea sa fie cam lung ca am ceva de comentat, da, mi-am reparat pc-u`, si crede-ma, chiar sunt .. happy. :))
Citat:L-am prins de mana fara sa gandesc prea mult si i-am strans usor degetele. Nu si-a retras mana si asta m-a surprins putin, dar am presupus ca este prea trist ca sa respinga o simpla atingere.
Nu stiu de ce, dar m-au atras aceste randuri. In momentul in care am citit asta, parca mi s -a strans inima, adevarul e ca sunt cam ... sensibila. :]] Revenind.. A parut asa de dragut, in tot sensul, parca ar fi fost niste copii, niste prieteni adevarati, si totusi, ne-ai oferit un yaoi pe masura. ^^
Btw, ma bucur ca n-ai uitat de Vlad. Apropo de Vlad, chiar nu ma asteptam la asemena perverstitai din partea sa. De fapt, wait! Ce tot vorbesc... Well, il credeam in stare de asa ceva, but.... Ofc, nu trebuia sa te opresti. :X
Ceea ce i-a spus lui Ciprian chiar m-a pus pe ganduri, rau de tot. Sa inteleg ca Mihi se prostitueaza ?! ... Ohh, ce ironie! Si tocmai dupa ce-o facuse cu Cipi, mai si plecase. Sa fim seriosi, i-a ruinat visele! [ - (
Deci, asa cum am spus, astept urmatoarea scena yaoi, caci sunt sigura ca asa va fi.. Nu de alta, dar imprejurimile o arata. :]] Bye bye, darling. ^^

#22
Eh, Mihi nu se prostitueaza este doar mai... usuratic. ^_^ Ii place sa isi traiasca viata. :)) La shotul anterior nu va exista o continuare (cel putin nu o aveam si nu o am in plan), mi se pare mai potrivit acel final. :-??

Si am revenit cu un nou shot dupa ce mi-am cautat cu disperare muza. Cumva am adus o parte din ea inapoi. Personajele folosite in acest shot sunt aceleasi pe care le folosesc intr-un rpg, dar, desigur, acolo situatia este diferita. Eu vroiam doar sa le 'vad' in postura asta. :D

Warning: incest.
____________________

Se lagana pe picioare, abia reusind sa urce scarile exagerat de abrupte dupa parerea lui si incepea sa se intrebe daca mai avea mult de mers si unde era liftul cand il auzi. Usile se deschisera si stramba enervat din nas stiind ca nu va fi in stare sa ajunga la el; nici macar nu stia in ce directie sa mearga.

- Ce-i cu tine? Ai baut?
Vocea atat de cunoscuta si bratul puternic care i-a cuprins talia l-au facut sa zambeasca ca un idiot. Isi lasa capul pe umarul cald si moale din cauza sacoului, oftand fericit.
- Nu sunt beat, sunt doar ametit.
Spunea adevarul, nu reusise sa se imbete, dar nici nu fusese asta intentia lui. Bratul ii oferea stabilitate si astfel reusi sa ajunga in apartamentul fratelui sau unde, acompaniati de rasete, Ryuuzaki a reusit sa il dezbrace pe Akira si sa il bage sub dus.
- Esti in stare sa stai singur sub dus, nu?
- Ti-am zis ca nu sunt beat!

Ryuuzaki zambi si il lasa pe Akira in intimitatea baii. Isi schimba hainele, luandu-si doar o pereche de pantaloni lejeri si se indrepta spre bucatarie unde facu o cafea tare si taie cateva felii de lamaie. Nu se astepta sa isi gaseasca fratele beat - sau aproximativ beat - in holul hotelului, dar amandoi stiau la fel de bine ca vizita lui Akira era intotdeauna bine venita, indiferent de motive. Puse lichidul maroniu in cesti si lamaia alaturi pe o farfurie.
- Mmm... Cafea! exclama Akira odata ajuns in bucatarie, halatul alb si moale fiind infasurat in jurul lui. Se indrepta spre masa si lua ceasca in mana. Era putin cam fierbinte, dar asta nu conta, cafeaua era pe gustul lui.
- Ramai aici la noapte?
- Da, n-am chef sa merg acasa.

Ryuuzaki si Akira intotdeuna au avut o relatie mai speciala, desi nu s-ar zice. Ca intre oricare alti doi frati, certurile erau destul de dese si de multe ori Akira se alegea cu cateva vanatai sau mai rau. Totusi, in ultima perioada reusisera sa renunte la aceste copilarii si sa isi imbunatateasca relatia de suprafata. Akira lasa ceasca de cafea pe masa si se apropie de Ryuuzaki, asezandu-se pe masa in fata lui si tragandu-l spre el, incolacindu-si picioarele in jurul taliei lui in timp ce mainile i se plimbau nestingherite pe pieptul fratelui sau.
- In ultimele zile ai fost cam ocupat. M-ai neglijat, se planse si isi apropie chipul de al lui Ryuuzaki, atingandu-i delicat buzele cu ale sale.
- Tac-tu e de vina. El imi pune pe cap o multime de tampenii.
Ryuuzaki zambi cand simti mana lui Akira coborand cu siguranta pe abdomenul lui, pana la linia pantalonilor. Isi lipi buzele de ale lui si incepu un sarut care le lua respiratia, limba lui cautand-o pe a lui Akira, patrunzand in cavitatea umeda si dulce a fratelui sau.
- Mmm... Sa inteleg ca ti-a fost dor de mine?

Akira primi ca raspuns un nou sarut la fel de intens in timp ce mainile lui Ryuuzaki ii atingeau fesele pe sub materialul moale al halatului. Akira gemu slab si isi trecu degetele prin parul moale si blond al lui Ryuuzaki, strangand suvitele intre degete. Sarutarile ii coborara pe piept, Ryuuzaki oprindu-se asupra sfarcurilor si tachinandu-le cu degetele si limba. Akira isi lasa capul pe spate in timp ce stranse picioarele in jurul lui. Cu actualul lui iubit adopta o alta pozitie in pat, dar asta nu il impiedica sa il doreasca pe Ryuuzaki in interiorul lui, sa ii simta erectia, apoi sperma calda.

Ryuuzaki il ridica de pe masa si se indreptara spre dormitor, nu il incantau suprafetele tari, patul era mult mai bun, desi nu nega ca sexul in locuri mai putin confortabile putea fi cu adevarat delicios si poate ca mult mai excitant. Se aruncara pe pat continuand sa se sarute si sa se atinga, halatul pierzandu-se pe undeva pe drum.

Relatia lor a fost dusa la acest nivel cu cativa ani in urma, intr-o zi cand erau singuri acasa si nu aveau chef sa se certe. Akira fusese uimit de sarutul primit de la fratele sau, dar curand s-a obisnuit si a inceput sa ii placa chiar foarte mult. Acum il dorea pe Ryuuzaki cu fiecare celula. Hotarasera sa inceteze cu asta dupa ce Lulu a devenit iubitul lui Akira si au reusit catva timp, pana cand Ryuuzaki se certase cu proaspatul lui iubit, Zero. Au ajuns la concluzia ca era vorba doar de iubirea dintre frati si ambilor le convenea asa.

- Vrei sa te... Ah... grabesti?
Akira incepea sa isi piarda rabdarea, nu ii placea sa fie tachinat, daca ar fi fost dupa el, ar fi sarit peste preludiu, dar Ryuuzaki adora sa il faca sa il vrea mai mult cu fiecare secunda, asa ca nu se grabea deloc, ii atingea partile sensibile si ii saruta pielea fierbinte, transand linii umede cu limba si muscand uneori. Isi misca mana pe erectia lui lent, trimitandu-l pe culmile nebuniei, facandu-l sa-i tremure in brate.

- Te rog...
Vocea ii era stinsa, dar disperata, spre incantarea lui Ryuuzaki. Ii tachina intrarea cu degetele fara sa faca insa ceva cat de cat satisfacator. Apasa usor si mangaia.

- Ryuu...
Akira stranse puternic umerii lui Ryuuzaki, unghiile lui lasand urme rosiatice pe pielea acestuia. Ii placea si l-ar mai fi tachinat, dar nici el nu mai rezista mult. Il intoarse pe Akira cu spatele spre el si isi lasa pantalonii in jos, nu se mai obosi sa ii arunce pe undeva prin camera, dorinta fiind prea mare; ar fi irosit timpul. Il penetra usor, intrand cu totul in el si incepand sa se miste. Simtea ca se topeste in interiorul lui, apoi ca se pierde cu totul, miscarile lui devenind mai violente, iar gemetele lui Akira mai intense. Ii prinse parul la fel de blond ca si al lui si il trase spre el, putand sa ii sarute buzele, sa il lase fara aer cateva clipe.

- Ah... Nu... m-mai...
Asternuturile fusesera patate de sperma lui Akira care incerca acum sa respire normal. Isi lipi spatele transpirat de pieptul lui Ryuuzaki si isi lasa capul pe spate, simtind imediat bratele puternice in jurul lui si respiratia greoaie pe gat. Ar fi vrut sa il simta mai mult timp in interiorul lui si se incrunta nemultumit cand Ryuuzaki se departa de el.

- Ai terminat inaintea mea, ii sopti la ureche si Akira se intoarse spre el, ochii sclipindu-i.
- Nu-i adevarat! Tu ai terminat primul!

Ryuuzaki nu ii mai raspunse, doar rase si il saruta. Intotdeauna Akira termina primul si lui Ryuuzaki ii placea sa ii aminteasca asta. Activitatea lui preferata era sa isi tachineze fratele in orice mod posibil si sa rada pe seama lui, dar nu o facea intotdeauna cu intentie rea, pur si simplu ii placea sa il vada bosumflat sau frustrat.

- Hai sa dormim.
Vor dormi imbratisati, se vor trezi in aceeasi pozitie in care adormisera si vor face un dus impreuna. Poate si sex daca aveau chef. Ryuuzaki se va trezi primul si ii va privi chipul adormit, va zambi si ii va alunga cateva suvite rebele, apoi ii va privi ochii frumosi si zambetul somnoros. Se va intinde sa il sarute si vor mai sta putin in pat. Vor face dus, sex, vor manca si Akira va pleca la iubitul lui care il va astepta ingrijorat din cauza faptului ca nu stia unde isi petrecuse noaptea, iar Ryuuzaki se va ocupa de afaceri plictisitoare si mai tarziu il va scoate pe Zero in oras, vor merge la un restaurant select, apoi la el acasa unde vor face sex in acelasi timp in care Akira si Lulu se vor alinta unul pe celalalt si se vor privi cu dragoste.

Era diferit. Modul in care Akira il iubea pe Lulu si cel in care il iubea pe Ryuuzaki. La fel si modul in care Ryuuzaki il iubea pe Zero si cel in care il iubea pe Akira. Era total diferit. Akira si Ryuuzaki aveau atractia fizica si placerea sexuala oferita unul altuia, dar Akira si Lulu aveau mult mai mult, iar Ryuuzaki si Zero urmau sa aiba mult mai mult. Era doar diferit.
[Imagine: LCGbvGa.png]

#23
De când nu am mai trecut pe aici o.o Practic, am rămas în urmă când a venit vorba de one-shot-uri * laughs * But, ya' know, mi-a fost dor de ceva yaoi - yaoi descris chiar de tine xD

Hmm, incest deci. Văd că de această dată te-ai axat pe ceva mai diferit; oh, şi toate acele scene au fost grozave, impecabil capitol aş putea spune. Nu prea ştiu de unde să încep :]]
Ah, mi-a plăcut extrem de mult faza de la final; de parcă este o relaţie specială între Akira şi Ryuuzaki, ceva mai deosebit şi diferit. Am sesizat că e vorba de multă dragoste în acest one`shot, dar s-ar putea spune că-i iubire neînţeleasă or smth :-?
Anw, să ştii că mi-a plăcut *smile* Crezi ca mai poti posta din când în când un one-shot pe aici ? Eu aştept *hugs* Baftă multă !




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)