Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[+18] Ironia vie?ii

#1

#2

#3
UUUUuuuuu! nici nu sti cat ma bucur ca ai revenit pe Zup. Am asteptat asta cu nerabdare. Mi-ai dat deja sa citesc cateva capitole din Ironia vietii si mi-au placut la nebunie. Le-am citit deja si imi plac personajele, cum descri si ce imaginatie ai. E chiar misto. :mopenmouth:
Ingerasul razbunator pare ca are un admirator monstruos, dar frumos pentru mine. Ehe. Obsedatul asta mic o vrea pe frumoasa doar pentru el. Ehehehehe. Oare o sa reuseasca s-o faca sa se indragosteasca de el? Ramane sa vedem. Eu cred ca da. Poate. Inca odata iti spun ca ma bucur pentru revenirea ta in forta si astept next-ul care, sper eu, sa vina cat se poate de repede. Te-am pupat si iti urez Paste fericit! si spor la tastat^^
[Imagine: tumblr_mfcg2sBNaZ1rnbh24o3_r1_500_large.gif]
Boys love.

#4

#5
Neata (:|. Ti-am citit aseara capitolul nou, insa mi-a fost lene sa dau un comentariu. (asta intamplandu-se pe la... nu mai stiu pe la cat ._.). Oricum, daca mai tii minte, tu mi-ai dat sa citesc deja cateva capitole din ce ai avut scris si ti-am spus ca mi-au placut si, din nefericire era si acestea printre ele. Vreau sa vina odata capitolele noi :3. Ihh. Apropo, imi place imaginatia ta. Merge atat de departe si printul acela hmm, pana si mie imi parea delicios, chiar daca era o "chestie" capabila sa se teleporteze:))). Eheee. Bafta in continuare ^^ o sa mai trec pe aici. Kissez!
[Imagine: tumblr_mfcg2sBNaZ1rnbh24o3_r1_500_large.gif]
Boys love.

#6

#7

#8




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)