Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

('.')

#1
Hello,eu sunt Alex. Ceva despre mine, well, am 17 ani si m-am jucat probabil 90% din toate mmo-urile possiblie dar nu 1-2 sapt , m-am jucat pana la high lvl majoritatea ^_^ cel mai mult m-am jucat MU online, 3 ani aproximativ, momentan joc Dragon Nest, aveti intrebare ceva in lagatura cu mmo-uri nu ezitati sa ma intrebati. Oh and btw joc DotA de 4 ani. Anime-urile mele preferate sunt Ao no exorcist, Deadman wonderland, Fairy Tail, Zatch Bell, Law Of Ueki si Golden Boy.
Ascult multa muzica, in special Nu-mental si alternativ. Well cam asta a fost cyah around i hope.

#2
Bine ai venit pe Animezup, Light Of Heaven!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Heei, Bună Alex! I'm Ang, nice too meet you. Light of Heaven? Well, I'm like The Dark of Hell. 21

Welcome here, I hope you'll make a lot of friends and you'll have fun! x]

Desenezi ? Scrii ?
Nu-metal? Awesum! xD Câteva trupe ?
Cartea/Autorul preferat?
Filmul preferat ?
De unde eÅŸti ?
Åžii, ce profil studiezi la liceu ?

That's all for the moment. Sper să ne mai intersectăm pe aici. Îţi urez o şedere plăcută şi cât mai îndelungată pe forum.
Welcome again, happy postin' , happy trollin' here and have fun! >:]

Xoxo, Ang.
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

#4
Nu dansez, nu stiu sa dansez -__- si nici nu scriu.Umm ascult mai mult trupe necunoscute : Crazy Anglos, Black Star Morning,Kinds Of Cases, Pile Of Heads, RELIC, Cell. Cartea mea preferate e Dama Cu Camelii sunt din Braila si studiez filologie.
[Imagine: BloodThirsts.png]

"A morning impurified dully , is starving. A night to be staind by the merciless dark . The orbit this planet goes into is destined to be a distorted circle , forever. I curse today i am living on , cause it's the same as yesterday. The uncertainty of tomorrow i fear for the moment i realized that it all had been collapsed."

#5
Hei Alex, bun venit pe Zup! Well, eu sunt Lari şi..uumm, sper să-ţi placă pe aici. Ţi-am citit mica descriere şi am reuşit să înteleg că deseori în timpul liber, te joci jocuri, right?
Ei bine, vin şi eu cu câteva întrebări.

w`.De unde eÅŸti?
x`.Ce hobby-uri mai ai?
y`.Ce doreşti să devii când 'vei creşte mare'?
z`.Dacă ar fi să alegi, în ce ţară te-ai muta?

Eh', that's all, deocamdată. Have fun!

*Hugs`.*
.
Where is the love?
[Imagine: 14uuh6x.gif]
Does love have a reason?

#6
Bine ai venit pe Zup, Alex. Sper să te simţi bine aici şi să-ţi placă. Sper să-ţi faci prieteni şi sper să te distrezi, eventual. Have a nice stay here şi sper că va fi una lungă.
1. Practici vreun sport?
2. Ce-ţi propui să faci pe zup?
Cam atât. See you around.

#7
Am întrebat dacă desenezi, nu dacă dansezi.71
Åži ascult cam toate trupele pe care le-ai enumerat, deci nu sunt aÅŸa necunoscute. xD
Anyhow, have fun hier! ^^

Xoxo, Ang.
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

#8
Salut...Bine ai venit pe zuppupic
Ai frati/surori?
Ce culori preferi?
De unde esti?
Ceapa sau usturoiu`l?
Capsuni sau cirese?
Paapupic

#9
#Candy_Girl_Love: Sund din Braila , mai am ca hobby inotul, cand "voi creste mare" imi doresc sa devin psiholog si daca ar fi sa aleg m-as muta in Suedia/Norvegia/Finlanda/Danemarca.


#Fiction10ractic inotul, si pe zup imi propun sa recrutez oameni and TAKE OVER THE WORLD !!!!! mwhahahahah.


#Theia:Am un frate mai mic, prefer culoarea rosie, usturoiul si capsunile...duh!
[Imagine: BloodThirsts.png]

"A morning impurified dully , is starving. A night to be staind by the merciless dark . The orbit this planet goes into is destined to be a distorted circle , forever. I curse today i am living on , cause it's the same as yesterday. The uncertainty of tomorrow i fear for the moment i realized that it all had been collapsed."

#10
(29-08-2011, 11:57 AM)Light Of Heaven A scris: #Fiction: pe zup imi propun sa recrutez oameni and TAKE OVER THE WORLD !!!!! mwhahahahah.

it's against the rules Rolleyes

Citat:5.71. Folosirea forumului cu scopul de a recruta membri din cadrul userilor in culte, religii, organizatii, evenimente, precum si orice alta activitate manipulativa este intrerzisa si probabil ilegala. In cazul in care se va descoperi ca un utilizator promoveaza aceste lucruri pe site sau care instiga userii la ele, pedeapsa se afla la discretia administratorilor, iar la nevoie for fi anuntate autoritatile.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)