Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

~.~

#1
Well..Ma numesc Eliza am 14 si sunt din judetul Ialomita( baraganul meu iubit Zuppy12)M-am inregistrat pe Animezup pentru a imi faci noi prieteni si anime 4..
Lista mea de anime-uri:Naruto and Naruto Shippuden,Bleach,Vampire Knight,Fairy tail.Uraboku(Luka :X),Full metal alchimist,Claymore,Kanokon,Code Geass,DN angel,Kuroshitsuji(sebi XD),Kiddy girl-and,Kiddy grade etc.
Imi place sa fac gfx,folosesc photoshop...si lucrez in el de 3-4 luni.Cum imi pierd timpul:forumuri,anime,ascultat muzica,photoshop,hi5-5 min Smile, messenger.Ce sa mai spun 39 a da puneti sa imi spuneti: Lizzu' :X,Lizi,Lizuca etc.Acum sa trec la muzica..in general ascult :
Nightwish,Evanescene,Andra,Voltaj,Keo,Riri,Shakira,Scorpions,Taio cruz Smile.etc.
Despre mine: veselie,sufar de lena acuta,urasc matematica,egoista,prietenoasa,visatoare.
Bye:-H

#2
Bine ai venit pe Animezup, Lizuu'!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Heiii` Lizzu' , bine ai venit p`aci , sa iti faci cati mai multi prieteni , sa fii cat mai activa and so on.
As avea si eu cateva intrebari . . .
1. Citesti ? daca da , atunci care - i cartea preferata ? dar autorul ?
2. Cum ai aflat de zup ?
Heh , am vazut ca asculti Nightwish si Evanescene ; ; ).
Care este melodia preferata de la Nightwish ? dar de la Evenescence ?

Anyway , bun venit again ^^.

punct.

#4
Hye Lizuu'
Bun venit pe zup!
Sper sa te distrezi pe aici si sa iti faci multi rietenei.
Am si eu cateva intrebari:
1.Vanilie sau ciocolata?
2.Ce-ti doresti tu sa realizezi in viata?
4.zimi cinci lucruri ce-ti plac si 5 ce-ti displac
5.Cum se numeste ceea mai buna prietena a ta?
6.Cum ti se pare zup pana acum?
7.Hobby-uri ai?
Cam atat........ser sa ne intelegem si sa fim prietene,
:bye: ^.^


#5
Well...
cartea preferata39 ''Zori de zi''
Autorul..greu de zis.
Cred ca Amarath:X si Nemo,iar la evanescne bring me to life
And
1.ciocolata
2.sa realizez ? multe dar sa am o familie fericita,un sot bun si iubitor,si 2 copii cuminti.Si sa muncesc greu de zis nu m-am decis inca.
3.inghetata,baieti frumosi :X,somnul,photoshop,teme pentru telefon Smile,poze.
cinci care nu imi plac: mancarea care este facuta din intestinele animalelor 21,manelistii,matematica,colegu' din spate,ciorba 21
4.cati
5.foarte dragut si bine organizat.
6.greu de zis...
Oke mersi fetelor de urariSmile




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)