Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

--------

#11
Iata interpretarea testului "Esti mai destept decat George Bush?"

Felicitari, esti mai destept decat George Bush. E cazul sa candidezi la presedentie!

Bietu Bush e mai prost decat mine .. (ce rau a ajuns 21 )

#12
Iata interpretarea testului "Esti mai destept decat George Bush?"

Felicitari, esti mai destept decat George Bush. E cazul sa candidezi la presedentie!

de chiar maine ma inscriu ! poate ma vedeti presentinta!!!
[Imagine: blendGSgardy7-1.jpg]

FRIENDS are like stars...
They come and go...But the one that stay
Are the ones that go

LOVE is like a ghost...
Many talk abouit it, but
only few can feel it...

You can fall from a mountain,
You can fall from a tree,
But the best way you can fall,
Is a friendship with me...

[Imagine: chibi_435.gif]
Chibi-ul lui emo girl

#13
Felicitari, esti mai destept decat George Bush. E cazul sa candidezi la presedentie!

lool...
intrebarile sunt simple,cred ca pana la urma si Bush ar raspunde corect la ele 10
dar pana la urma...
un presedinte...e presedinte...indiferent de nivelul de cultura si asta chiar nu mi se pare corect... dar d'eh..sa-i lasam in politica lor 4

#14
Iata interpretarea testului "Esti mai destept decat George Bush?"

Felicitari, esti mai destept decat George Bush. E cazul sa candidezi la presedentie!
[Imagine: 20080626090306.jpg]

Imi aprind visatoare o tigara. Fumul trece lenes si nepasator prin fata mea, formand niste spirale demne de admiratia unui artist..



#15
Felicitari, esti mai destept decat George Bush. E cazul sa candidezi la presedentie! .... cam ciudat deoarece eu am zic ca vreau moolte boom-uri 20 e bine ca un presedinte sa vrea boom-uri?21

#16
Hmm lol testul asta e atat de ciudat O_O' si de usor ... deci George Bush chiar nu e destept? O_O' ce uimita sunt O_O'

Felicitari, esti mai destept decat George Bush. E cazul sa candidezi la presedentie!

well intrebarile sunt chiar foarte usoare majoritatea daca nu chiar toate si e imposibil sa nu raspunzi corect u.u'

#17
Felicitari, esti mai destept decat George Bush. E cazul sa candidezi la presedentie! lool is mai despeapta dekt el k el nu stie Romana kt stiu io 21 krd k nu stie nici sa vb21

#18
Iata interpretarea testului "Esti mai destept decat George Bush?"

Felicitari, esti mai destept decat George Bush. E cazul sa candidezi la presedentie!

Normal..wow ce flatata sunt 21,dar nu candidez la presedentie,nu-mi place politica 21
[Imagine: c2a0c0530aa349b5ea812cc0f25d1c261282427224_full.png]
Tnx nibbles:X
[Imagine: ss-sig.png]
[Imagine: ss34ef-sig.png]
In the deep darkness the only light is you.
I am lost in my dark memories and in my foolish illusions.
In my dark world full of suffering and tears you are my way to happiness.

#19
Felicitari, esti mai destept decat George Bush. E cazul sa candidezi la presedentie!

Duuhhhh ... it's logicaly ... even a monkey can answer those questions >__>
[center]~ ひぐらしのなく頃に ~

[Imagine: HigurashiSig2.jpg]

Make me mad and you will suffer the wrath of KILLER lolis !
[/center]

#20
Iata interpretarea testului ''''
Cred ca lipseste ceva din rezultatul acesta...poate creierul meu sau raspunsul lor?
Presupun ca raspunsul,ca erau prea usoare intrebarile.
(Mai are cineva eroarea de mai sus?)









Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)