Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

^^

#11
Sunt scorpion.
Si da, stiu, dar eu prefer sa ii spun Buca, m-am obijnuit sa-i spun asa, oricum , avand in vedere cat de "curat" este acest oras isi merita total aceasta denumire.

sper sa-ti faci prieteni and everything that follows ^^

No thx.
[Imagine: 9qh35v.jpg]

#12
Hey nu prea le am cu zodiacul si nici nu cred cine stie ce in el, dar eram curios daca e adevarat ce se zice despre tipele din zodia scorpion, mai precis ca ar fi destul de razbunatoare si foarte geloase?
Hmm si ca sa nu fiu chiar off-topic, o intrebare legata de anime, ah ceva genuri favorite de hentai?
Evident in incheiere bun venit si toate cele, sedere placuta etc.etc.

#13
@khadaj - gelosa nu sunt, dar razbunatoare sunt. 21))

ah ceva genuri favorite de hentai?

NU am inteles intrevbarea. 22
[Imagine: 9qh35v.jpg]

#14
Bine de stiu, cu privire la hentai ma intrebam daca ai genuri favorite de exemplu soft sau hardcore, fie preferi o grafica buna sau o poveste care sa te tina cu sufletul la gura sau na mai multa actiune si mai putina trancaneala, lucruri de genul asta.Oh sa-mi spui daca te deranjeaza genul asta de intrebari ca sa nu mai continui daca e 3.

#15
Cele cu mai putina trancaneala si mai multa actiune. 21
Si nu, nu ma deranjeaza intrebarile, cel putin trece timpul ceva mai repede ( pentru mine ) .
Daca mai ai si altele iti voi raspunde. ;d
[Imagine: 9qh35v.jpg]

#16
Mi se pare corect, daca vreau discutii ma uit la stiri sau mai stiu eu ce.Sa inteleg ca-ti place si yaoi?Sau doar hentai?Apropo poate vrei sa-ti activezi optiunea de pm, nu de alta dar s-ar putea ca discutia asta sa nu mai fie chiar pentru nou venit 21.

#17
Uite da click pe User CP, e sus pe pagina de forum unde iti apare numele, de acolo da click pe Edit Options si dupa ce ai facut asta cauta sa bifezi casuta cu Receive private messages from other users, e situata la grupul Messaging and Notification si cam atat, in felul asta o sa poti sa primesti pm 3




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)