Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

?????

#1
Ohayoo!!
So...ma numesc Andreea, sunt din Bucuresti si sunt nascuta pe 21 aprilie 1993, deci sunt un tauras. :-> De forum am aflat pe google, si mie se pare super, faceti o treaba buna. ^_~ Nu am citit regulile pentru ca sunt la fel peste tot si nu o sa fac spam. 33 Ma uit la anime-uri insa nu sunt o maniaca.....ma uit la Inuyasha, Naruto, Blood +, Elfen Lied, Rozen Maiden, Hell Girl, Full Metal Panic.... etc etc....anyway in special la cele sad...si magical girls cum ar fi Sailor Moon. Um...si ma mai joc din cand in cand Guilty Gear un joc anime....si manga mai citesc dar nu tot timpul....muzica..ascult orice in afara de manele of course, in special cea pop...sau rock din cand in cand. Got any questions?

#2
Buna Andreea , sper sa te distrezi pe forum .
Numele meu este Razvan.
Am 18 ani.
Si...ce sa mai zic 39 , a...sa iti pun niste intrebari
1.Ce hobby-uri ai ?
2.Asculti rock , atunci ce trupe ?
La revedere
[Imagine: fdfgba0.jpg]
[Imagine: 2560139237_b2fb8f427f.jpg]



#3
Mersi pentru primire.
1. PC-ul, muzica, TV-ul, iesitul in oras, imi place sa desenez ...etc etc
2. Nu ascult o trupa anume, ci mai multe melodii si le gasesc pe youtube pe toate, cu videoclipuri, anime in general.

#4
Hello there ^^
Bun venit pe forum ,Shayera! Sper ca te vei distra si iti vei face multi prieteni xD Deja ai cativa (se pare ca eu si Tornado ) . Daca iti place sa desenezi te asteptam cu mult drag la fanart 4
Poti sa-mi spui de unde ai luat guilty gear ? O.o ca eu am cautat dar n-am gasit mare lucru. M-ar interesa sa-l incerc si eu .
ja ne!




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)