Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

こんばん わ (konban wa)

#1
Pai ce pot spune, sunt noua pe aici (deja si-au dat si ei seama de asta). Sa va spun numele meu? Ma mai gandesc. Bine, bine, ma numesc Raluca dar prefer Lulu (Raluca pare sa fie un nume prea comun)
Si ca sa le fac in ciuda la cei care nu pot veni, merg la Nijikon (glumeste doar). Bine, bine, o sa va aduc poze, desi presupun ca se vor umple forumurile cu ele.
In rest, normal ca imi plac animeurile, si mangaurile de asemenea, si imi place sa desenez si sa fac gfx.
Daca aveti intrebari, eu va raspund ( ce intrebari pot avea?)

#2
Bun venit pe anime-zuphug! Sper sa iti faci multi prieteni!
Intrebari :
1 Cati ani ai ?
2 Ce gen de muzica asculti?
3 Care este formatia preferata sau interpretul/interpreta preferat/a?
4 Care este anime-ul tau preferat?


Cam atat am avut sa iti zic inca o data bun venit si simte`te bine!

#3
Cum am putut uita, cred ca e din cauza oboselii.
1. Am 19 anisori, desi nu cred ca imi dati mai mult de 14.
2. Ascult mai toate genurile, in afara de manele si populara (nici nu se putea altfel)
3. Nightmare
4. Aici nu prea stiu ce sa aleg intre Death Note si Initial D, stiu sunt complet diferite dar totusi.

#4
heya ...welcome here si sper ca-ti vei face multi prieteni si ca eu ma voi numara printre ei . well , o intrebare : care e culoarea ta preferata si filmul preferat ?
[center][Imagine: sunsetsig.png][/center]

[center] My Anime List[/center]

#5
Konban wa! Hiragana desu. X Nice. Am si eu o intrebare . Te descurci la japoneza ca am vazut ca ai scris corect in hiragana. Aio studiat pana acum japo?
71
And welcome am uitat sa zic! Me baka 21

#6
Kaneto Sayuri culoara mea preferata e verde, iar filmul preferat e Initial D (e film, nu va ganditi la anime, as fi zis Death Note dar a avut cateva scapari care nu mi-au placut)

Mitsukai Yoru acum incep sa invat, m-am inscris la niste cursuri la facultate, inca nu stiu tot alfabetul hiragana dar invat repede.

#7
Of..vin si eu cam tarziu dar..totusi iti urez Welcome pe AnimeZup !! Postare si distractie placuta ! Sa respecti regulile si spre sa ne imprietenim ! hug Atata am ajut de zis,inca o data happy posting si sa ai cat mai mult posturi ! Intrebari nu am ! Ja ne !
Don't deny our r2Ï€.
[Imagine: ri935j.png]




#8
Ralucaaa, bine ai venit pe Zup 21
De tine nu stiam ca ai cont, doar de sora ta 4
Oricum ar fi, ma bucur sa te vad si pe aici!
Sper sa iti placa site-ul!
Distractie placuta si happy posting ^^

#9
Ti-a luat ceva timp sa observi, oricum doar nu o lasam pe Ana singurica pe aici, cine stie de ce e in stare.

#10
Scuze, data viitoare promit sa fiu mai atent... daca poate exista ceva gen data viitoare pe aici 21
Oricum, sper sa iti placa aici si tie, si ei 71




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)