Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

♥ Am sosit ♥

#1
Buna si iar buna Smile

Pai ma numesc Andrada si am doisprezece ani sunt din Constanta
Sunt o persoana destul de treaba,simpatica,prietenoasa si desigur glumeata , loiala cui merita dar pot sa fiu si rautacioasa cu cine ma enerveaza.
Ascult cam toate genurile de muzica inafara de opera,manele,popular mai bine zis urasc manelele ! ANTI-MANELE!
Cantaretele me preferate sunt Lady Gaga , Rihana si Pink, iar trupa mea preferata Linkin Park !xD
Hobbyurile mele sunt : dansul , cantatul .....chiar dak nu am voce,desenu......e la asta am talent,sportul ........volei,baschet si exerciti , sama dau cu rolele , sa fac poze.....cititu......si sa ascult muzica.
Animeul meu preferat este Naruto, dar îmi mai plac şi Spiral, Kaleido Star .. Gravitation .. etc
Iubesc Japonia ....pot spune ca's putin crazy dupa ea........imi place aproape totu la ea de la cantareti pana la limba.
Filmele mele preferate sunt : The grudge, Red shoes si Alone da stiu k am gusturi cam ciudate dar asta sunt eu.xD
Nu'stiu ce sa mai zic....Smile

Dak aveti intrebari o sa raspund cu placere 8


Ja hug

#2
Bine ai venit pe Animezup, darkangel67!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Hello Andrada. Bine ai sosit aici şi sper să fi un user activ pe aici şi să ne mai citim pe forum. Ei bine eu is Lynn, aşa mi se zice pe acilea şi sper să ne cunoaştem mai bine if you want. Am citit mai sus că asculţi Lady Gaga. E o artistă superbă i know. Ai auzit-o live cântând piesa Speechless ?
http://www.youtube.com/watch?v=_7HvURBhM...re=related
uite un link aici poate te interesează. Pe mine cel puţin m-a captivat prestaţia ei.
Ce părere ai ?
BTW ai văzut filmul Alice in Wonderland ? Ce cărţi citeşti ?

So welcome to . . . zup....have phun.
-

#4
Bună și bine ai venit pe animezup !
Happy posting !
I have some questions for you ...

- yaoi sau yuri ?
- care este culoarea ta preferată ?
- vrei să fim prietene ?

You are welcome !
[Imagine: 212ctp4.gif]
'Cause you are so beautiful
Nal sumsuiga haneun ne ibseul saranghandanmal oh
'Cause you are so beautiful
Nae geoteman meomulreo(keudae namanui).





















#5
Lynn
Ms de link si Lady Gaga din nou m-a surprins intr-un mod placut! Da am vazut filmul , este un film superb :X Acum citesc Eclipsa care este o carte superba .


Nanami-chan

1. Amandoua imi plac dar mai mult yuri.
2. Mov cu poutin roz.
3. Da vreau sa fim prietene si sa ne cunoastem mai bne Smile

#6
Da, Lady gaga e super mişto. Ai văzut videoclipul Thelephone cu ea şi Beyonce ?
E super calumea. I l-am arătat şi lu maicămea şi ei i-a plăcut
clipul a fost chiar miÅŸto.
Btw id-ul meu este la profil. Nu am putut să-ţi trimit PM pentru că îl ai dezactivat.
ca să îl activezi, du-te User Control Panel şi în partea stângă ai o listă de opţiuni. Acolo găseşti Edit Options. Apoi acolo găseşti Receive private messages from other users. şi îl activezi. xd
-



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  am sosit si eu...sper ca n-am intarziat Sushiiushii 1 2.200 16-07-2008, 06:14 PM
Ultimul răspuns: Flaw


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)