Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

† Łabirintul Ħormonilor † [чάόί]

#1
Am venit si eu cu un nou fic yaoi. Sper sa va placa! Nu este cine stie ce dar totusi. Am incercat! Am sa revin maine cu edit daca este ceva. :d

Disclamer: Nici unul dintre numele sau persoanele - referindu-ma la formatia CB, al caror nume vor fi scrise - nu imi apartin.

Capitolul 1(Strify)

Urmaream privirile scarboase si satisfacute ale clientilor cum se hraneau cu trupul meu. Dorinta de a ma atinge domina in multime. Aplauzele si fluieraturile lor ma lasau rece, dar nu ma opream. Inca continuam sa le dau ceea ce vor. Pe mine! Stateam fata in fata cu o bara lucuiasa de care ma tineam, frecandu-mi lasciv soldurile. Fac o pirueta, pozitionandu-ma cu spatele la bara. Ma las in jos departandu-mi picioarele si continuand a-mi misca bazinul. Ajungand jos – nu ca nu a-si fi ajuns destul de “jos”- imi rotesc capul, paru-mi in doua noante, alb si negru facand aceeasi miscare, apoi impingandu-mi brutal soldurile de trei ori in fata, in acel mod pervers in care le place lor sa o fac, si sa o faca. Ma ridic de pe suprafata rece a barului cu miscari senzuale, revenind in pozitia initiala, imbratisand bara cu o mana. Ma miscam pe ridmul melodiei, rotindu-mi capul de cateva ori si atingandu-mi abdomenul, coborand tot mai mult. Mainile mi se plimbau atent pe intreg trupul, atingand fiecare particica ce le creea lor placere, dar si mie. Eram imbracat doar cu niste boxeri negrii si cizme de aceeasi culoare. Uniforma de serviciu! Ma obisnuisem deja. Nu mai stiam de mult ce este rusinea. Nu mai simteam nimic din jurul meu si sincer sa fiu, nici nu ma mai interesa. Multi ma judecau pentru ceea ce fac, argumentand ca este gresit si ca nu ma va ajuta cu nimic oferindu-ma asa strainilor. Ziceau ca se poate rezolva si altfel, dar la mine nu mai sunt solutii. Nu au fost atunci la inceput, cand totul era mai greu si nu vor fi nici acum. Nu vor fi niciodata si degeaba incerc caci nu mai are rost. Rezultatul va fi acelasi.
Dupa terminarea acestei melodii, intru in mult iubita pauza. De cand astept asta! Muncesc de cateva ore in continu si cred ca am sa lesin, nu de oboseala, ci de ce clienti de rahat aveam in seara asta. De obicei ma distram facand asta…”Ow, da. Asa este. Ma distram, dar atunci cand era si el acolo. Unde o fi Shin acum? ” Mereu vine sa ma priveasca si cateodata sa mai stam de vorba in pauze sau dupa program. Nu-l vazusem toata seara si mi se facuse atat dor de blond. “Data viitoare!”
Fiind sfarsitul melodiei si al turii mele, de multe ori obisnuiam sa ma frec mai rau ca un idiot de bar. Ori pentru ca eram obosit, ori pentru a apuca si mai bine bacsisul. Depinde! Oricum, lor le placea asta! Fluierau ca apucatii, intinzand mainile pline cu dolarei. Iar eu fiind din fire mai politicos nu-i las prea mult cu mainile intinse.
Ma aplecam spre ei, lundu-mi recompensa pentru efortul depus si dandu-le catorva o mica atntie. Asta asa ca sa nu-si gaseasca pana maine vreun alt preferat dintre colegii mei. Aveam destul de multi admiratori pe aici, eu si Kiro. Depuneam cel mai mult efort si apaream in fiecare seara. Existau niste coli pe care puteai vota striperii pe care ii doreai in seara asta. In functie de multitatea voturilor, esti sau nu ales. Pentru a nu fi exclusi anumiti striperi sunt si zile, adica sambata si duminica, in care nu se voteaza, asta insemnand ca patronul decide cine danseaza si cine nu. Eu barim, bantuiam pe aici in fiecare seara. Asta inseamna ca in fiecare saptamana, de la ora unsprezece la cinci dimineata sunt prezent. Ei, totusi ma mentineam in forma. Strang si banii de pe jos, intorcandu-ma cu spatele la spectatori si incepand a-mi misca pentru ultima data in seara asta posteriorul, apoi pedepsindu-l cu o palmuta. In spate s-au auzit si mai multe fluieraturi ca inainte, creandu-mi un mod onorabil de a iesii din scena. Bieinteles, acesa fiind un mod onorabil pentru un gunoi ca mine, care nu stie nimic altceva decat sa-si fluture penisul in stanga si-n dreapta. Cobor scarile privindu-mi mainile pline cu verzisori. “Am muncit pentru ei! Ii merit!” Aici se castiga foare usor banii. Te dezbraci si i-ai luat! Este singurul loc din oras unde angajatii primesc asa mult daca fac “asta”. Tot ce nu-mi convine insa la acest loc, este faptul ca acesta este un bar de gay. Deci toata lumea de aici ma priveste ca pe un posibil partener de sex. Atat!
Mi-am luat o sticla de apa, continuand sa urmez drumul obisnuit catre vestiar. Ajungand in fata usii, apas pe clanta si intru in viteza, nedorind a pierde niciun minut din pauza. Aveam o ora la dispozitie si nu aveam de gand sa o pierd. Ma bucuram ca in seara asta nu mai trebuia sa dansez, tura a doua trebuia sa servesc la mesele clientilor…In fustita. Mie nici acum nu-mi vine sa cred ca am fost de accord cu asta, dar nu aveam ce sa fac. Mi s-a intamplat de cateva ori sa fiu pipait si apucat de mandrie atunci cand am purtat-o. “Nu-mi convine!” Parca eram mai in siguranta pe bar…
Cand sa pasesc mai departe, imi observ prietenul, pe Kiro cum aproape se futea cu unu pe o canapea din incapere. Ii vedeam cum se lingeau, de aproape ramasesem eu fara aer doar privindu-i.
- Exista camere speciale pentru asta daca ai chef de nebunii! ii spun blondului apropiindu-ma de dulapul meu cautand ceva lejer si comod.
- Scuze frate, dar sti ca atunci cand ma apuca, o fac oriunde. Mai tii minte balconul? Ai fost bun rau!
- Gata, gata, gata! Nici un cuvant in plus. Ii spun lui Kiro revoltat, intorcandu-ma la el si aratandu-i pumnul, dupa care continui cu o explicatie: Eu eram beat, erai sit tu. Tu ti-ai amintit, eu nu. Las-o asa, ok?
- Ok, ok. Da’ tot mi-a placut!
- Kiro, papusa! Mergem? Am platit bani buni ca sa ajung aici. Se auzi vocea partenerului sau. Si tu! Isi atinti privirea spre mine, stiind ca la mine se refera. Ar trebui sa vi cu noi! “Ce-a spus?” Cred ca ramasesem masca. De ce as vrea sa fac asta? Cu el? Nici gand!
- Nu! Nu fac asta. Ia-ti gandul! Ii spun tipului incepand deja a ma imbraca cu o pereche de pantaloni de trening si un tricou lung si alb. Ii aud iar vocea "papusii" care imi spune ca ei pleaca.
- Ow, si Strif. Incepem peste o ora, nu? Aprob plictisit din cap, tragamdu-mi pantalonii pe mine si incepand a-mi cauta telefonul. “Aici esti!” Am iesit si eu din vestiar, lundu-mi tigarile si telefonul, iesind afara pe usa din spate. M-am asezat pe una din scarile clubului, incepand sa fumez si sa consum cu pofta o tigara. Eram atat de adancit in ganduri incat nici n-am observat silueta care tocmai se aseza langa mine. Imi ridic capul si constat bucuros:
- Shin!

Caracters:

[img http://images.mylot.com/userImages/image...210949.jpg[/img] Strify
http://img.buzznet.com/assets/imgx/7/2/6...263531.jpg Kiro
http://i42.tinypic.com/2l96se1.jpg Shin

Daca vor mai aparea personaje noi le voi pune pozele la sfarsitul capitolului.
Hei,tu trebuie sa te supui! Sau o sa sangerezi, tu esti al meu, te-am batut in toate felurile posibile. Si cand vorbesc cu tine, raspunzi sincer sau o sa ti-o iei.
Nu suntem vinovati ca vedem dragostea ca pe o durere. Nu ne e rusine...sa spunem ca dragostea inseamna durere. Sa spunem ca dragostea inseamna durere. Si as face-o din nou!

[Imagine: 6751178.png]
[Imagine: 6786993.png]

#2
Ia uite! Ajung de curiozitate pe-aici, fiindca imi placea cum suna titlul. Si pot spune, desigur, ca sunt multumita de ce gasesc! un fic CB, si inca unul pervers! =p~
Imi place! Daaa!
Modul cum e descris dansul la bara e de-a dreptul incendiar:-"
"Mi-se" nu se scrie asa. "Mi" e pronume personal, "se" e reflexiv, si nu e nevoie de linie intre ele. A obisnui se scrie cu "s", nu cu "j". A iesi se scrie cu un singur "i". Mai stiu eu pe cineva care face asta:-".
Propozitiile incidente (- Exista camere speciale pentru asta daca ai chef de nebunii! Ii spun blondului apropiindu-ma de dulapul meu cautand ceva lejer si comod.) se incep cu litera mica, indiferent de semnul dinainte.
"I-si"-ul tau e de fapt un pronume, "isi". Si niciodata nu-l vei gasi scris altfel;).
Ma rog. Terminai. Interesant inceputul. Ne-ai prezentat rapid totul printr-un monolog. Interesant mod de abordre. Ce sa spun? Felicitari!
Bafta in continuare la ascris!
"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour

#3
Lexy este la mare. Mi-a trimis capitolul prin email, astfel ca-l voi posta eu:
Lectura placuta cititorilor!

Capitplul 2(Yu)

- Yu, trezeste-te, puiule! Doar nu vrei sa intarzii in prima zi! Hai, te rog! Sus! O sa am probleme serioase pentru asta...
Auzeam acele cuvinte parca in reluare. Era o voce subtire si cu un ton ridicat. Nu intelegeam care-i graba. Tot ce doream eu era sa ma lase sa dorm si sa alunec in lumea viselor. Acolo unde-mi placea mie mereu sa stau agatat. Aud iar acea voce, de data asta parca putin mai serioasa. Imi repeta mereu sa ma trezesc, ca am sa intarzii. Dar unde intarziam? O auzeam iar, si iar si iar. Sincer, am impresia ca nu voi scapa asa usor de data asta!
Fara macar a deschide ochii si a ma uita la aceea persoana ce nu inceta nici un minut a ma presa cu timpul, m-am intors cu spatele, bagandu-mi mana dreapta pe sub perna, aranjand-o cat mai comod, urmand ca mai apoi sa-mi asez capul. “In sfarsit, o pozitie comoda!” imi spun in gand, imaginandu-mi deja o dimineata normala in care eu, un nebun de 21 de ani, dorm pana la doua, si dupa ori ies cu prietenii, ori stau pe laptop pana ma plictisesc si dupa ies cu prietenii. Erau doua variante ce de zi cu zi erau obisnuite la mine. Nu le respecti, mori! Dar acum este prea de tot. Cat o fi ceasul? Trebuia sa-mi fac putin curaj si sa aflu. Asta, si de ce sunt trezit de cineva asa devreme!
Ma dureau ochii ingrozitor, iar pleoapele mele nu doreau de nici un chip sa se ridice. Cred ca aratam ca un idiot acum pentru cea ce ma vedea. Ce mi-au trebuit mie la patru dimineata filme deocheate, nu stiu! Adormisem pe la sapte si inca foarte greu, iar acum vine la mine sa ma trezeasca. Am omis eu ceva? Oricum, ce stiu este ca sunt foarte obosit si ca as fi in stare sa implor pentru inca cinci minute. Doar atat!
Cand credeam ca am scapat de ea si ca sunt, in sfarsit, singur in camera, ma simt zdruncinat si tras de mana, auzind din nou vocea enervanta a surorii mele:
- Hai, ma! Nu-mi poti face asta. Nu mie! A sunat tata, si sti ca se va supara daca nu faci asta. Trebuie!
Eu, enervat la culme si scos din sarite, am sarit ca ars, ridicandu-ma in picioare in pat si aratand-o cu degetul amenintator, m-am rastit la ea:
- Ce dracu’?! Trebuie sa fac asta doar pentru ca zice el! Sti foarte bine ca nu-mi place. Iar ce nu-mi place nu fac, punct! Cine puii mei a mai vazut asa ceva? Oprindu-ma putin sa respir, ii observ chipul cu o urma de uimire si dezamagire, apoi ochii mari cat cepele. Cred ca am axagerat putin, dar asta este. Iubitul meu tata gandeste mereu in locul nostru, facandu-ne un seviciu cica. Nu i-am cerut eu asta si nici Maya. Sa-si vada de treburile lui si pe noi sa ne lase in pace! Cred ca ar fi cel mai bine. El dorea ca eu sa urmez niste cursuri de dans, la fel ca el in tinerete, iar Maya sa devina un cunoscut medic peste hotare. Bun! Asta era bine pentru ea, pentru ca ea asta isi dorise din copilarie, dar eu? Eu nu vreau asta. Nu vreau sa dansez! Uite ca mi-am si amintit cauza deranjarii somnului meu. Azi trebuia sa fie prima zi de cursuri pe timp de vara. Am terminat facultatea de ceva timp si tatal meu s-a gandit ca pe timp de vara sa faca ceva cu mine. Si a gasit cea mai nepotrivita activitate pentru mine.
Trebuia sa fiu acolo la zece fix. Iar acum nici nu stiu cat este ceasul! Imi intorc capul spre noptiera, cautand alarmat ceasul.Nu puteam vedea prea bine de la inaltimea aceea, asa ca m-am lasa in genunchi pe suprafata patului invelit cu un cearceaf de culoare alba, lundu-l in mana si privindu-l curios. WTF? Nebuno!
- Cum ai putut sa ma trezesti la ora asta? Tu vezi cat este ceasul? o intreb pe blonda incepand a gesticula cu ceasul in mana de era sa-mi cada, apoi continui ceva mai calm. Este ora sapte! Eu trebuie sa fiu acolo la zece...Ce-ai de gand?
- Nimic! Deci te duci?
Ce spun eu si ce intelege ea! O fi adevarata chestia aia cu blondele. "Cred ca inca n-au ajuns rezultatele de la doctor" imi spun in gand putin amuzat, revenind imediat la discutie.
- N-am spus asta. Eu vreau doar sa stiu de ce la sapte. Deci, de ce la ora asta? Doamne! ii mai zic fetei, imediat incepand sa ma zmiorcai pe acolo.
- Pentru ca... incepe ea chicotind. La cum te stiu eu, aveam sa trag de tine sa te trezesc pana la opt, apoi pana la nous sa te conving si pana la zece sa te pregatesti, dar se pare ca am reusit sa te trezesc din prima. Cine-i cea mai tare? ma intreaba ea incepand sa sara ca un iepuras, apoi intinzandu-si mana spre mine pentru a bate palma. “Glumesti? Nici gand!”
Incep sa oftez adanc si o poftesc pe domisoara afara sa ma lase sa fac un dus si dupa sa ma pregatesc mult, pentru ca, dupa calculele mele, aveam foarte mult timp la dispozitie pentru tot ce n-as fi avut inainte.
- Ok, puiule! Vezi ca ti-am pregatit ceva de mancare. Ai totul pe masa. A, si daca dai foc la casa, stii numarul meu, da? ma intreaba surioara mea mai mare, expunandu-si zambetul de sapte stele.
- Ha, ha, ha! Ce amuzanta mai esti si tu, surioara! Aproape ca n-am observat!
- Da, da, da. Sa nu uiti asta! mai adauga si iese din dormitor, tragand cu grija usa in spatele ei.
Ma ridic din pat, de data asta normal, si ma duc spre sifonier, cautand ceva de schimb. Imi aleg niste pantaloni subtiri trei sferturi, larguti sus si stramti jos, o helanca fara guler in dungi orizontale, alb-negru si o pereche de boxeri negrii. Mi le asez frumos pe pat si intru in baie. De cum pasesc inauntru, un parfum de lamaie imi inunda narile, facandu-ma sa ma opresc putin si sa-mi inchid ochii, lasand parfumul sa ma ameteasca. Dezchizandu-i din nou, imi plimb ochii prin intreaga incapere. Faianta de o nuanta de crem si gresia neagra imi bucurau ochii. Dulapioarele negre aveau mai multe sertare si rafturi in care erau asezate tot felul de produse cosmetice si geluri de dus. Cabina de dus si celelelte corpuri specifice unei bai erau si ele de aceeasi culoare. Totul la locul lui!
Inaintez spre cabina de dus de culoare alba, dand drumul apei sa curga, lasand-o a se incalzi pana imi asezam prosopelul pe suportul sau de langa cabina. Verificand apa, ma dezbrac de toate hainele, aruncandu-le Dumnezeu stie unde, apoi, intrand in dus, incep sa ma sapunesc pe tot corpul, curaandu-l de pacatele noptii.
Termin repede dusul, deoarece niciodata nu ma omaram cu adormitul in dus sau in cada. Eu faceam totul cu viteza, repede. Am iesit, deschizand usile transparente ale cabinei, pasind pe gresia rece si lundu-mi prosopul de pe suport, mi l-am prins in jurul taliei. Am intrat in dormitor, lundu-mi cu grija hainele de pe pat si imbracandu-le pe rand. Dupa ce am terminat cu imbracatul, m-am postat in fata oglinzii incepand a ma analiza si a observa detaliile. Ma imbracasem sport. Nu asta trebuia pentru niste cursuri de dans? Sa fi imbracat comod pentru a te putea misca in voie. Ajungand la concluzia ca este bine, am deschis un alt dulap, lund de acolo un rucsac unde mi-am bagat cateva schimburi. Din cate am vazut in brosura data de la tatal meu, se pare ca locul este mai avansat. Si iar curiozitatea ma ia pe sus. Ma apropii de biroul pe care zaceau mai bine de douazeci de harrtii aruncate pe acolo. Incep sa le rasfoesc, incercand sa dau de acea brosura. “Unde naiba o fi? Ca doar nu a mancat-o pamantu’!”
Dupa cateva minute de facut mai rau mizerie decat curatenie, am gasit-o! Un mic pliant de culoare rosie pe care scria mare “Scoala de dans”, apoi inauntru aveau orarul si grupele de inscriere, de unde se pare ca aveai de ales. In dreapta erau enumerate beneficiile si ofertele date de acestia. Am ramas mut. Nu stiam ca este ca un fel de internat…Eu si interesul meu lipsa. Acolo puteai dormi si manca, aveau toate conditiile. Trebuia sa fiu atent la exlicatiile tatalui meu atunci, dar eu ce faceam?! Ma jucam pe telefon si acum sunt paralel cu situatia. Imi pierdusem calmul deja. Nici ca macar sa gandesc inainte, o strig cu toata puterea pe Maya.
Nu dupa mult, apare trantind usa tare de perete si intrebandu-ma ce s-a intamplat. Parea atat de speriata si respira greu. Ce sper este ca nu s-a impiedicat si de data asta pe scari. "Atunci a fost beton!" rad in sinea mea, amintindu-mi de aceea faza.
- Surioara, tu ai stiut de brosura?
- Da, am si eu una de la tata. Trebuie sa ai si tu una. Ow, ia te uite, este chiar in mana ta! imi spune ea la misto, incepand sa rada dupa care continua. Dar ce este cu ea?
- Mie de ce nu mi-ai spus ce scrie in ea? Nu stiam toate astea! ma agit aratandu-i brosura si tot ce scrie in ea.
- Stai asa! Nu ai fost atent la ce-a explicat tata, sau nici macar n-ai citit? imi spune la randul ei la fel de agitata, uitandu-se la mine intrebatoare.
- Nu! ii spun deodata, fara niciun stres. Pana la urma eu doar dadeam pe acolo. Tata platea tot.
- Off....Idiot mai esti!
"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour

#4
Alex sa stii ca ma bucur mult ca am aterizat pe la ficul tau inca de la inceput! Ideea mi s-a parut interesanta inca de la inceput pentru ca ador formatia CB si dupa cate vad va fi un fic probabil cu perechea Strify/Shin. Nu prea am citit fic-uri CB cu perechea asta si vreau sa vad ce o sa se intample. Imi place ca nu ai grabit deloc actiunea si ca descrierea slava domnului ca si-a facut colosal simtita prezenta. Dialogul este unde trebuie. Ai avut vreo doua sau trei greseli de tastare, dar pe astea nu le punem la socoteala. Vreau sa vad ce o sa se intample intre Shin si Strify. Poate il cuplezi si pe Kiro cu cineva si "bucatica" aia de Yu merita si el pe cineva. Oricum dupa cum am spus imi place mult! Spor la scris si te astept cu Next-ul, draga!
[Imagine: Sugizogif.gif]

http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=30338 Cel mai nou fic "Furtuna numita adolescenta"




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)