Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

â—„^Hy!^

#1
Hey!!
Buna,sunt Emma,am 15 ani si sunt din Bucuresti.Sper sa-mi fac cati mai multi prieteni pe-aici.
Imi place sa cant,sa ascult muzica cat mai tare,imi plac calatoriile si sa fiu alaturi de cei dragi.Iubesc sa joc Basket,este sportul meu preferat (si intradevar sunt chiar buna21),sa ma dau cu placa iarna,sa merg cu rolele desi nu ma pricep chiar asa de bine si sa ma uit la filme.
I'm a crazy person,cu capul in nori,miloasa,bleaga cateodata,corecta,atenta la toti cei din jur,foarte sensibila si recalcitranta.Cateodata cred ca sunt putin din fiecare.214
Pai...cam asta-s eu..bine...o parte din mine.hug

Waiting for your questions!!
XOXO
[center][Imagine: 517p75.jpg]
When I Get Home.[/center]

#2
Bine ai venit pe Animezup, ♥bloody_ice_queen♥!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Buna, ♥bloody_ice_queen♥! Welcome here! hug
Am si eu cateva intrebari:
- ce fel de muzica asculti?
- Care este cantaretul/cantareata/trupa ta preferata?
- Ce fel de filme iti plac?
- Care sunt anime-urile tale preferate?
- Vrei sa fim prietene? 5
Sper ca te vei distra si iti vei face multi prieteni! Ne mai vedem p-aici! :X

#4
Hi,BlackSmile!!
Incantata de cunostinta!!

1.Ascult aproape orice fel de muzica inafara de manele si de muzica indiana.Imi plac urmatoarele stiluri de muzica:pop,house,country:X,metal gothic,rock gothic,disco,intrumentala si R&B.4
2.Pai este greu de raspuns la aceasta intrebare,imi plac mult dar as putea sa-ti spun cativa
Cantaretul sau mai bine zis cantaretii sunt :James Blunt si Jesse McCartney
Cantaretele:Madonna,Shania Twain,Vanessa Carlton etc..
Trupele:The Fray,Nickelback,Within Tempation,Lifehouse,Goo Goo Dolls,Evanescence...
3.Genurile de filme care imi plac sunt dramele,SF-urile,comediile,aventurile si romantice4
4.Animeurile preferate sunt Gravitation,Death Note...sincer nu am citit prea mult,sunt noua pe acest site,deocamdata nu am apucat sa citesc prea multe4
5.Sigur ca vreau sa fim prietena,eu caut cati mai mult prieteni si tu ma intrebi daca vrei sa fim prietene21,sigur ca vreau4.(Infarsit am cunoscut si eu pe cineva21)
[center][Imagine: 517p75.jpg]
When I Get Home.[/center]

#5
Bine ai venit pe site.
Asa, intrebari....
Ai spus ca asculti rock??? Pai si eu :d 3
Paramore asculti?
Ai citit seria amurg? Daca da spunemi si mie cum ii ca eu nu am apucat sa pun mana pe ea 20
Filmele Amurg si Luna noua le-ai vazut?
Cum ti se pare Bleach??? Daca l-ai vazut.
Si cam atata imi vine acuma.
Din nou bine ai venit pe site >:d<

#6
Bună şi bine ai venit pe site !
Happy posting !
I have some questions for you ...

- citeÅŸti manga ?
- yaoi sau yuri ?
- vrei să fim prietene ?

You are welcome !
[Imagine: 212ctp4.gif]
'Cause you are so beautiful
Nal sumsuiga haneun ne ibseul saranghandanmal oh
'Cause you are so beautiful
Nae geoteman meomulreo(keudae namanui).





















#7
Hellooo draguta pupic Ma bucur ca te-ai inregistrat si tu pe forum (daca pe mn m-a obligat lia trbuia sa suferi si tu, nu ? 21 )
Eu nu am ce intrebari sa-ti spun pt. ca te cunosc de mult, dar ma bucur ca ai intrat si uh pe forum
So... distreaza-te si fa-ti cat mai multi prieteni pupic Cleo te pupapupic
Ja ne
[Imagine: 6idws8.png]
Pour l'éternité ...


[Imagine: 6yds1e.png]

Merci măh Lynnuşor hug

#8
hi MemoriesOfNobody95
1.da,ascult rock,dar sincer Paramore nu prea ascult,cel mai mult imi place melodia "decode",soundtrack-ul filmului "amurg"
2.Am citit decat prima parte,pe a doua nu am apucat sa pun mana pe ea,dar am vazut la cinema "Luna noua"
3.Da le-am vazut pe amandoua,astept partea a 3-a,"eclipsa" sunt mare fan "The Twilight Saga",ador filmul si cartile de-asemenea
4.Sincer nu am vazut Bleach,dar poate am sa-l vad.
Incantata de cunosctinta

XOXOSmile[posturi unite]
Buna Nanami-chan!!!

-Da,citesc manga,defapt nu am citit prea multe pt ca sunt noua pe site,dar voi citi
-sincer amandoua mi se par interesante,dar mai mult imi plac yaoi4
-cred ca da,dar mi-ar place sa te cunosc mai bine!!!

hug and kiss!!!
pupicpupic:X
[center][Imagine: 517p75.jpg]
When I Get Home.[/center]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)