Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

(¯`·._.·Hanna's here·._.·´¯)

#1
Salut!Ma numesc Lavinia si am 12 ani.Sunt blonda cu parul lui si buclat ochii de o culoare albastrui intens(asi putea spune ca este cel mai inchis albastru),inaltimea potrivita asi spune la varsta mea la 1.62,desigur o silueta slaba dar nu ca un bat.Acum sa imi descriu partea sufleteasca.In primul rand sa prezind ce nu-mi place.
Culori:urasc culoarea galben care arata invidia,nu prea imi place nici verdele si nu ma dau in vant nici dupa portocaliu.
Mancaruri:Urasc supa de varza si carnea de porc.
Materii:nu prea imi place matematica,biologia si franceza.
Sporturi:singurul sport care nu-mi place este baschetul.
Anime:urasc soul eater,true tears si dears.
Genuri de muzica:nu imi place gez,punk si country.
Acum ca am lamurit ce nu-mi place ca sa nu fiu sarcastrica va spun si ce imi place.
Culori:ador movul,negrul si rozul.
Mancaruri:salatele,pizza,spaghete si mai ales hanburger.
Materii:ador romana si engleza.
Sporturi:ador inotul si ping-pong.
Animeuri:imi place mult Shugo chara,Naruto,Bleach,Blood+,Kamikaze Kaitou Jennie,Full Moon wo Sagashite etc(n-am chef sa stau toata ziua pana scriu).
Genuri de muzica:Imi place mult pop,rock si dance putin si din urban.

Sper ca nu credeti ca sunt pretentioasa si rautacioasa doar am vrut sa va informez cu ce imi place si ce nuZuppy02
[Imagine: Anime-signature-redone.jpg]
[Imagine: 43272185_764421.gif]

#2
Bine ai venit pe Animezup, Hanna2300!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Bună hug. Eu nu cred că eşti pretenţioasă 65 şi e foarte bine că ţi-ai făcut o descriere aşa de amănunţită, aflăm şi noi mai multe lucruri despre tine, nu ?
Bine ai venit pe zup ^^, cum să uit să spun asta, oh god =.=.
1. Citeşti 65 ? Care este cartea ta preferată ? [ dacă ai una , ofc ]
Îţi place româna ? Ce coincidenţă şi mie 15.
2. Deci înseamnă că-ţi place să compui ?

Cam atât, nu vreau să mă lungesc mult, las pe alţii să facă onorurile şi să te întrebe mai multe lucruri, ok ? :]]
Să nu uit: Have fun ! Zup te primeşte cu braţele deschise hug.
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

#4
Hannaaaaa, wow, welcome hug.
Zup te primeste cu bratele deschise si asa fac si eu.
Pai, vad ca te-ai descris de la bun inceput dar tot o sa gasesc eu sa te intreb ceva.
Manga, iti place vreo manga? Daca da, care si daca nu, de ce nu? Nu citesti manga?
Aiscris multe anime-uri, iti place Kuroshitsuji? Sau inca nu l-ai urmarit?
iti place yaoi sau yuri? Sau hentai? Ah, esti prea mica pentru hentai, zic eu 4 nu ma condamna.
Daca da, care si daca nu, de ce nu?
Well, cam asta ar fi, sper sa fim prietene hug
[Imagine: ak8THBQ.png]


#5
i think we got something
hey, is my girl hannah hug
ntmy, i'm L
-----------------------------------------------------------------
[Imagine: silviussj5.png]
-----------------------------------------------------------------

#6
Deci ca sa raspund la intrebarile lui Misterious Desire:
1.Da citesc si cartea mea preferata este Recreatia mare de Mircea Santimbreanu si Singur pe lume de Hector Malot.Si da imi place mult romana.
2.Da imi place sa compun defapt m-am gandit sa scriu un fic.[posturi unite]
Pentru intrebarile lui Dedal Nostorius:
1.Nu am urmatit un manga pana acum dar recomandami mie cateva daca vreiZuppy07
2.Da imi place Kuroshitsuji.
3.Imi place putin yuri si nu nu m-am uitat inca la nici un hentai si nici nu cred ca la 12 ani ma voi uita la vreunul.Zuppy05[posturi unite]
Silviussj5 sar putea sa iti place engleza?sau mi se pare mie?Zuppy02
[Imagine: Anime-signature-redone.jpg]
[Imagine: 43272185_764421.gif]

#7
Buna Liviana! Am trecut si eu pe aici si iti urez un calduros "Bun venit!"
Imi place ca esti sincera si ne dai detalii despre tine. Asa ajungem cu totii sa te cunoastem mai bine.
Daca iti place Shugo Chara ti-as sugera sa citesti Shugo Chara Encore! Este o continuare de la primul maga si care nu cred ca va aparea ca anime. Are putine capitole insa iti va placea. Sau daca iti place Naruto ai putea sa citesti manga deoarece in anime se intampla exact ca in manga si capitolulu din ea sunt cu mult inaintea desenului. Asta daca ai ajuns la Shippuden, a doua serie a animeului.

#8
Multumesc pentru sugestii si da am auzit de Shugo shara Encore si ma gandesc sa il citesc.Da am ajuns la Naruto Shippuden.Mersi pentru sfaturi.Zuppy23
[Imagine: Anime-signature-redone.jpg]
[Imagine: 43272185_764421.gif]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)