Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

La . La . La .


#2
Cum iti ziceam si pe cheat ca o sa comentez pe aici 19 .
Desenul 1. Acest desen imi place cel mai mult din celelalte :3 Imi plac cum ai combinat culorile altceva nu am ce comenta la el :3
Desenul 2. E destul de interesant dar totusi cam ambigu si uratel putin ca nu e colorat si e doar alb negru si gri D: .
Desenul 3. Asta iar imi place e interesanta combinatia de albastru si putin verde pe acolo :] Dar nu se compara cu primu dar e mult mai bun ca si al 2-lea :]
Desenul 4. Iar e cam ambigu desenul e totusi ok combinatia aceea de prea mult albastru cam strica cateodata desii imi place albastru nu pot zice ca e urat desenul 71
Desenul 5. E chiar super 22 adica e simplu dar e si super in acelasi timp :/ Vorbesc serios arata wow XD asta e al 2-lea desen care imi place dar asta e in alb negru 15 si e foarte bun ^^
Desenul 6. Chiar interesant adica nu prea am ce comenta aici dar daca era o combinatie de culori si alb negru mai mergea 15 dar e ok si asa :]
Desenul 7. Wow foare frumoasa combinatiile de culori :] Sincer nu am ce comenta la acest desen :/
And the last Desenul 8. Asta nu prea imi place D: fara suparare dar parca ar semana cu o voma D: combinata de culori ^^" Dar totusi iti apreciez efortul depus la acest desen ^^
So astept noi sau vechi creatii de ale tale ^^ Pana atunci Zbye bye hug.

#3
Da stiu, am uitat complet de acest amarat topic la Fan Art dar am venit cu un desen care nici asta nu este terminat. Sorry TT_TT.

Este facut acum o luna sau poate chiar acum doua luni, am cam uitat de super pasiunea mea pentru desen, ca sa zic asa. Inn rest nu stiu, este neterminat si praf si abstract =.=

____________________

Tnx . Revin cu un desen, adica o corcitura facuta pe prima pagina a caietului de informatica. Este facut la repezeala, but it`s ok.

Desenul =.=.

P.S. : Nu asa scriu eu >.< ! Dar am fost nevoita sa scriu pe spatele unei fete care statea calare pe alta fata + eu in genunchi =.=
[Imagine: Jun0xCa.png]

#4
Bun, deci am dat si eu de topicul tau de la art si mi-am zis. Wow, dar tu esti multitalent. Priceputa si la fic, si la fotografie, si la gfx si acum si la desen. Ma uimesti pe zi ce trece.
Acum, sa revenim la desenele tale. Am observat ca esti genul care, cand deseneaza, se bazeaza pe abstract, imi place asta, nu spun ca nu imi place, chiar te pricepi de minune la abstract, dar as vrea sa vad din partea ta si desene cu persoane, personaje, sunt curioasa daca te descurci la proportii la fel de bine ca la desenele abstracte. So, bafta multa si mai vreau noi desene, de data aceasta daca poti sa desenezi niste persoane, sunt chiar curioasa cum ti-ar iesi. Zbye!*Hugs*
[Imagine: j5atg3.png]


#5
Am venit cu un desen făcut acum o lună, parcă. Nu este cine ştie ce dar merge pentru început. Îmi cer scuze că neglijez topicul ăsta.

Daţi clickz pentru a vedea desenul.

Edit: Inca un desen, sorry ca l.am uitat T_T

____________

http://i1105.photobucket.com/albums/h356...eaee-3.jpg

La multi ani de ziua ta de nume, Vero. Stiu ca nu este prea frumos desenul dar este facut in graba pe ultima suta de metrii =_=.
____________

Nu luati in seama desenele de mai sus, sunt oribile, lol.
Cu ce voiam sa intru-n DOTM 21
[Imagine: Jun0xCa.png]

#6
De ceeee!!! :(( A naiba să fie aparatul tău, cât de frumos poate fi desenul. :x E genial!
Deci pot spune că am rămas profund uimită de acest desen simplu, colorat şi pictat în toate părţile posibile. Nu ai forme bine conturate sau obiecte care să prezinte o structură bine definită, dar din toate acele culori, zâmbete şi micuţa faţă a acelei "fetiţe", pot spune că degajă o mulţumi de idei.
Într-un singur cuvânt ai reuşit să cuprinzi întreaga temă + altele care nu au fost menţionate la DOTM.
La naiba, că e unul din preferatele mele, făcute de tine. o.O
E minunat. :(((




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)