Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Iluzii [+16 / +18]

Bună.

Sper că nu se supără nimeni că am adus un capitol extra =]]]. Sper totuşi să vă placă. V-am privat de unele chestii mai sus. Aşa că mă simţeam îndatorată :]].
Mulţumesc tuturor de comentarii şi aprecieri.
THanks Fantas Eyes ( you know for what ) . Sper să vă placă în continuare povestea <3.

Lectură plăcută!

Capitol Extra . Josh ÅŸi Caroline
Josh povesteÅŸte.

Nu spun că nu îmi plăcea cum cânta David la chitară, dar mă plictisisem. Cred că toţi o făcusem. Şi-a adus şi Raul o gagică , de duzină cum am înţeles de la el. Nu am văzut nimic interesant la ea. Putea fi considerată oarecum sexi, dar era într-un mod banal prea simplă. Ştiam însă că Raul simţea să aibă mereu companie aşa că nu am comentat, era de înţeles. Am fost derutat să aud că nu mai era zgomot. David nu mai cânta, apoi am văzut şi motivul. Normal că îi tăiase tot elanul. Am început să râd văzând-o pe Caroline. Nu înceta să mă surprindă, tipa asta era făcută pentru şi doar pentru mine. Nu m-am uitat la nicio altă fată din încăpere deşi le-am marcat pe toate cu privirea. M-a uimit ţinuta lui Amber şi îmi venea să pun ceva pe ea. Era soră mea , cum să umble atât de dezbrăcată? Totuşi, am lăsat asta baltă când bruneta s-a aflat lângă mine.
Rochia aia îi venea splendid. Era violet şi scurtă, atât de scurtă. Îmi venea să îi mângâi picioarele, de jos până sus. Să i-o ridic de tot . Decolteul, generos ca întotdeauna îmi făcea cu ochiu. A dracului ispită îngrozitoare. Cum să îi rezişti? Pantofii cu toc înalt o făceau să arate şi mai graţios. De parcă acest lucru era posibil. Mi se părea ... Nu aveam un cuvânt potrivit pentru a exprima cum arăta. O văzusem şi goală şi tot mă fermeca.
Fata asta nu e ceva real.
- Extraordinar.
Am zis pasionat muşcându-i urechea. A chicotit.
- Hmm.
- Minunat .
Am continuat trecându-mi limba peste acelaşi loc de unde muşcasem.
A mârâit iar eu mi-am poziţionat una din mâini pe fundul ei. Am tras-o lângă mine simţindu-i sânii.
- Fabulos.
Am adăugat pe un ton senzual şi am sărutat-o. Mi-am introdus limba în gura ei, uşor şi deloc discret începând acelaşi joc cunoscut dar nebun. Nebun, da ăsta era cuvântul potrivit. Pentru că nu mă puteam sătura de ea , de persoana ei, de pielea ei. De orice ţinea de Caroline. Mă bucuram că era a mea ,şi să îl ia dracu pe ăla care va încerca fie şi doar să se uite la ea. Nu era pentru nimeni altcineva decât pentru mine. Asta trebuia să o înţeleagă şi ea şi restul planetei, eu deja o ştiam mult prea bine.
Am început să dansăm de parcă făcusem asta dintotdeauna, de parcă ne născusem cu dansul şi ritmul în sânge. Bineînţeles că nu mă puteam lăsa mai prejos la mişcările provocatoare ale iubitei mele. De abia am observat când au apărut şi alte personaje în peisaj. Eram prea prins de ea.
Cred că se făcuse patru şi toată lumea începea să se care, muzica era încă dată destul de tare dar ceilalţi ziceau că se dă o mare „ petrecere” în altă parte. Toţi au plecat, inclusiv Danny , Andreea , Dave şi Raul.
- Mergem ÅŸi noi?
A întrebat Caro entuziasmată auzind ce mare petrecere se ţinea şi unde. Am dat din cap negativ stingând muzica. Toată cabana era un dezastru, dar nu am băgat prea mult de seamă asta. S-a uitat urât la mine, eu încă eram încins după fiecare dans, sărut şi ce dracu? Era prima zi din noul an şi trebuia să o încep aşa cum trebuie.
- De ce?
Mi-a cerut o explicaţie morocănoasă. Nu i-am răspuns prin cuvinte. M-am apropiat de ea luându-i una dintre mâini într-ale mele şi sărutând-o uşor, muşcând-o lent şi trecându-mi limba peste ea.
- Dacă tu vrei la petrecere... Eu mă gândeam să ne începem anul aşa cum trebuie.
S-a uitat pervers la mine după ce mi-a înţeles pe deplin cuvintele. Eu băusem destul însă nu exagerasem într-atât încât să nu mai realizez ce se întâmplă iar ea părea uşor ameţită. Trupurile noastre erau foarte aproape unul de celălalt. Îi puteam simţi respiraţia.
- Ah.
A scos atât de uşor de parcă ar fi fost un sunet normal. Eu am încercat să îl ignor ,dar nu am reuşit. Buzele noastre s-au unit şi eu mi-am introdus vulgar limba în gura sa. Jocul murdar a început să se dezlănţuie, făcându-mă să mă pierd în simţuri.
- Josh..
Tonul îi era gâfâit şi eu de abia o atinsesem. Una din mâinile mele s-a strecurat uşor pe sub rochiţa ei micuţă, la cât de scurtă era... Am masat uşor locul şi a gâfâit iar făcând paşi în spate. O altă mână a început să îi deschidă fermuarul de la spate. Adoram rochiile cu o astfel de închzătoare. În acelaşi timp îi mângâiam şi spatele făcând-o să tremure.
- Ah !
A scos iar destul de tare şi clar . I-am acoperit gura cu un alt sărut şi i-am simţit limba. I-am simţit muşcăturile şi buza inferioară aproape că îmi amorţise.
- Cât te doresc.
Am lăsat să îmi scape cuvintele indecente, de parcă aveam dreptul la orice. De fapt, vroiam să am dreptul la ea şi tot ce ţinea de aceasta.
- Te iubesc , la dracu cu tine Josh. Ce mi-ai făcut?
A ţipat făcându-mă să o muşc foarte tare de gât. Şi-a pus mâinile în capul meu trăgându-mi firele cu foarte mare forţă. Uşa de la dormitorul nostru era închisă şi ea stătea pe partea inferioară. Mai clar eu stăteam lipit de uşă şi ea de mine.
- Ah.
Sunetul fusese şoptit de mine. A început să îmi rupă tricoul ca o fiară.
- Bestie.
Am spus aproape inconştient de propria existenţă. Sau cum puteam fi inconştient? Ardeam. Trupul meu o luase razna şi cerea mai mult, mai mult, mai mult. Să nu mai zic că îmi exploda ceea ce aveam în pantaloni. Nu era vina mea că era atât de cald în încăpere, sau că era ea atât de fierbinte .
- Baby, eÅŸti doar al meu.
Mi-a zis atacându-mi urechea stângă. Eu am continuat să deschid fermoarul lent, până când nu am mai putut rezista şi am tras brutal de acesta . Am deschis uşa fără să îi dau prea mare importanţă. Stăteam încă îmbrăţişaţi, sărutându-ne fără oprire. Respiraţiile noastre parcă deveniseră una singură. Gâfâiam într-una, de parcă ăsta era singurul nostru scop în viaţă.
Când am întâlnit încăperea, Caroline a trântit uşa cu piciorul şi terminase să îmi rupă tricoul. L-a aruncat undeva pe podea şi eu tocmai îi dădeam rochia, ruptă, jos. Nu avusesem destul de multă răbdare cât să o deschid cum trebuie.
- Mi-ai rupt-o.
A zis râzând printre respiraţia grea.
Asta sunase al naibii de pervers şi eu nu puteam decât să mă gândesc la... La ce poate să se gândească un tip când face sex?
Nu purta sutien , pentru că rochia avea aşa ceva. Sau , nu ştiu. Oricum am fost foarte mulţumit să îi văd sânii.
- Nu ne-am mai întâlnit de anul trecut .
Am zis de parcă aş fi discutat cu „ cei doi ” şi miam proptit gura pe sânul drept. Am început să ling lent , apoi să muşc , din ce în ce mai rapid. Mişcările deveniseră clare. M-am mutat pe celălalt sân în timp ce Caroline mă trăgea agresiv de păr.
- Ah.
- Uh.
- Ah.
Doar sunetele astea le mai auzeam . Mi-am introdus mâna în chiloţeii ei şi a gâfâit încă odată. M-a tras iar foarte tare de păr, plimbându-şi mâinile pe abdomenul meu. A aterizat peste mine, aflându-ne în pat. A început să îmi deschidă nasturele pantalonilor.
- Fiară.
I-am zis uşor băgându-mi şi eu mâna în părul său. Deşi nu era lung, îl preferam pe al ei decât oricare altul. Moale ca întotdeauna . A mârâit când am tras-o de firele negre.
Şi-a pus gura peste sfârcurile mele şi a început să le lingă.
Cât de excitant.
- Ahhh ... Ahh... Sunt... Ahh.. Violat...
Am scos gâfâind şi ea a continuat să îmi sugă sfârcurile. Ce senzaţie. Nu mai puteam, îmi explodau pantalonii. Am sărutat-o brusc pe buze în timp ce ea îmi arunca pantalonii pe undeva. M-am urcat peste ea rupându-i chiloţii şi descotorosindu-mă rapid şi de ai mei.
- Mârr.... Ah...Ahh...
A reuşit să zică. Mi-am pus mâinile peste ambii sâni şi am muşcat-o de buză, de ureche, de gât. Am sărutat-o şi lins-o de fiecare parte pe care o prindeam apoi i-am tras trupul şi mai aproape de al meu.
NU mai puteam rezista, aşa că am pătruns-o . Scotea sunete şi mai accentuate acum. Era o plăcere... ce nu putea fi exprimată în cuvinte. Mintea îmi era goală. Nu mai gândeam. O vedeam doar pe ea sub mine şi simţeam mişcările lente făcute de mine în timp ce o pătrundeam. Îşi trecea agresiv graţele peste spatele meu , zgâriindu-mă.
- Doar a mea. Am pătruns-o tare şi adânc. A ţipat uşor băgându-şi unghiile în pielea mea.
- Doar pentru mine.
A accentuat aceasta muşcându-mă de gât. Am continuat mişcările rapide şi îi mângâiam fiecare parte. I-am muşcat sânii până când am considerat că i-am lăsat destule vânătăi. I-am atacat gura . După ce i-a dat sângele i-am dat şi eu drumul buzei superioare. Am lins sângele şi am sărutat-o uşor, ieşind din ea.
- Ahhh.. Josh...
- Îhî..
M-am răsucit, ea aflându-se peste mine. Mi-a mângâiat pieptul ,trecându-şi iar limba peste sfârcurile mele. Eu am luat-o de sâni, trăgând-o uşor.
- Perversule. A strigat ridicând din sprâncene.
- Priveşte partea bună a lucrurilor.
Vocile ne erau secătuite, transpirasem , gâfâiam şi de abia scoteam cuvinte coerente.
- Care e aia? Ah..
Îmi pusesem o mână peste fundul ei.
- Sunt perversul tău.
A zâmbit cuibărindu-se la pieptul meu.
- Aşa să fie.
A zis înainte să închidă ochii. Am adormit şi eu.



Răspunsuri în acest subiect
Iluzii [+16 / +18] - de Denny - 16-09-2009, 03:05 PM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de Amelia_Angel_Devil - 28-09-2009, 10:20 AM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de Jurebow - 31-10-2009, 11:25 PM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de Jurebow - 01-11-2009, 01:11 PM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de Sukisyo - 03-11-2009, 11:44 PM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de Jurebow - 04-11-2009, 01:51 PM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de cathy*angel - 08-11-2009, 09:14 PM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de cathy*angel - 12-11-2009, 01:24 AM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de cathy*angel - 06-12-2009, 12:54 AM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de cathy*angel - 07-12-2009, 06:31 PM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de cathy*angel - 11-12-2009, 09:53 PM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de Teh2 - 15-12-2009, 12:03 AM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de cathy*angel - 15-12-2009, 12:28 AM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de cathy*angel - 15-12-2009, 03:56 PM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de cathy*angel - 17-12-2009, 12:48 AM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de Fantasy - 23-12-2009, 01:51 PM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de Fantasy - 23-12-2009, 09:30 PM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de kid with gun - 26-12-2009, 04:02 AM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de Fantasy - 31-12-2009, 04:31 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Iluzii! Funky_Punky 1 2.549 22-12-2009, 11:45 PM
Ultimul răspuns: Funky_Punky
  Iluzii de lumina [done] lala11 1 2.676 13-09-2008, 04:48 PM
Ultimul răspuns: denisa
  Iluzii adolescentine [+16] Mystique92 10 7.416 14-07-2008, 06:05 PM
Ultimul răspuns: Miharu


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)