Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Iluzii [+16 / +18]

Am venit si eu cu un capitol nu. Va anunt de pe acum ca e +16 ^^.

Fantasy Eyes si Yumina multumesc mult ca cititi si ca comentati. Sper sa va placa capitolul acesta.

Enjoy !

Capitolul 28

Nici nu imi puteam imagina ca satisfactia urma sa fie asa de mare. Nu imi placea sa o vad distrsa, dar totusi, adoram ca George a platit tot. Amber urma sa redevina a mea. Stiu, eram prea posesiv, dar ce era al meu, al meu ramane. Nimeni nu pune mana pe el. E ciudat ca in aceste zile incare am stat si am planuit tot, gandul nu mi-a fost la Kate. Poate ca nu am iubit-o atat pe cat am crezut ci a fost doar o iluzie. Reactia mamei cand m-a vazut in pat cu Amber a fost foarte amuzanta. Doamne, la ce se putea gandi si ea ! Cum sa profit eu de Amber ? Totusi, trebuie sa recunosc, ca daca as fi fost mai 'distant' cu ea, nu mi-ar fi scapat. Sigur as fi incercat ceva. Pentru numele Domnului la ce ma pot gandi si eu acum ! Chiar asa, eram in ora de matematica, iar eu cu gandul ... la cine stie ce prostii. Si inca cu Amber. Doamne ! cum m-am putut gandi, ca pentru o secunda, ca aceea fiinta angelica s-ar fi daruit mie. Si mai important, ce dracu era cu mine ? Am ras in sinea mea. M-am uitat prin clasa si am vazut-o pe Andreea la locul ei obisnuit, isi lua notitele ca deobicei. Cand m-a vazut mi-a zambit, am facut si eu aclasi lucru dar mai discret, ca sa nu ma observe George. Niciunul din clasa nu stia despre prietenia mea cu aceea fata. Cand ne-am cunoscut a fost intamplator, am fost intr-un bar si am baut cam prea mult, amandoi, si am inceput sa vorbim, si sa ne placem reciproc, dar nu s-a intamplat nimic, am ramas prieten cu ea, desi nu stie nimeni, era mai bine asa, deaorece fetele din clasa nu prea o simpatizau. Erau invidioase, arata mult prea bine si era si desteapta. Poate unii s-ar fi gandit ca e o usuratica, dar nu e asa, din cate am vorbit cu ea inca e virgina. Asa ca ... iti dai seama. Insa stia foarte bine sa provoace un baiat, dupa cum am observat in cazul lui George. Dupa ce s-a sunat am iesit din clasa foarte repede, ca sa evit sa vorbesc cu George. M-am dus la clasa lui Amber si am chemat-o la masa. Era pauza mare. Ne-am luat amandoi ceva de mancare si ne-am asezat la masa. Eu ciuguleam cate putin din cartofii prajti iar hamburgarul l-am lasat neatins. In schimb ea nu s-a atins de mancare nici macar putin, statea si se uita in farfurie. Imi parea rau pentru ceea ce facusem. M-am lasat prada unei gelozii prostesti, pana la urma, nu avea cum sa stea toata viata cu mine si nu sa aiba si ea un prieten sau iubit.

- Stii, Amber ... eu ... . am vrut sa continui dar m-am gandit ca faceam rau daca ii spuneam, daca ii spuneam urma sa sufere si din cauza mea, iar pe asta nu mi-o iertam.
- Adica, mie-mi pare foarte rau, dar nu vreau sa te mai vad asa. i-am spus uitandu-ma direct in ochii ei.
- Pentru ce iti pare ? Pana la urma nu tu m-ai inselat.

Asta a durut. De ar stii ca eu am planificat tot.

- Mda. i-am spus plictisit.

Mi-a luat tava si am dus-o ca sa o arunc la gunoi, nu aveam pofta de mancare. La fel a facut si ea. Intr-un moment de neatentie am prins-o de talie si am tras-o mai aproape de mine. I-am zambit, in timp ce ea ma privea curioasa. Mi-am apropiat buzele de ale ei si am sarutat-o. Mi-am strecurat limbea printre buzele ei si mi-am plimbat-o in voie in gura ei. Am inceput sa-mi plimb mana pe spatele ei. A incercat sa ma impinga, dar nu a putut. Diferenta de varsta si putere se observa. M-am desprins de ea si i-am zambit. Simteam cum privirile tuturor erau atintite asupra noastra. Asta imi placea, sa vada, ca ce e al meu, poarta un semn, si acel 'semn' tocmai l-am dezvaluit saruntand-o. Se uita la mine ciudat, nu stiu de ce dar ma innebunea privirea aceea, era pur si simplu prea atractiva sa spun asa. Mi-am dus mana iarasi la talia ei si am iesit din incapere. Zambeam victorios in fata tuturor.

- De ce ai facut asta, din nou ? m-a intrebat uitandu-se inainte.
- Ce anume ? m-am prefacut ca nu stiam despre ce vorbea.
- Sa ma saruti. Ce o sa creada lumea ?
- Ca esti sora mea ? am intrebat-o si am ras.
- Nu ai leac. Esti nebun.
- Stiu, cateodata ma intreb de ce nu sunt inchis intr-un ospiciu.

A ras. Pentru prima data in doua zile. Ma bucura faptul ca i-am readus zambetul pe buze, deoarece eu l-am facut sa dispara. Soneria ne-a anuntat faptul ca trebuia sa poftim in clase. In mijlocul orei am primit un mesaj de la Andreea, ma chema pana afara din clasa, m-am uitat discret spre locul ei si se pare ca lipsea de la ora. Mi-am cerut voie de la profesoara cu motivul ca nu ma simteam bine si aveam nevoie sa ma duc pana la cabinet. M-a lasat indata. Am iesit din clasa si m-am uitat in stanga si in dreapta, dar nu era nimeni. Am mai primit un mesaj: 'In baie la baieti'. Am zambit, era dusa de tot, dar imi placea, nu in sensul de a iubi. M-am indreptat spre baia baietior de la acel etaj. Am intrat inauntru si m-am uitat in jur, nu era nimeni, era cumva o farsa. M-am intors spre oglinda si am vazut-o in reflectia oglinzii ca era in spatele meu. M-am speriat al dracu de tare, m-am intors spre ea agitat iar ea mi-a zambit. M-a apucat de cravata si m-a tras spre ea.

- Vreau doar o rasplata pentru ceea ce am facut. mi-a spus zambind.

M-a tras intr-o cabina a baii iar apoi a inceput sa ma sarute, limba ei si-a facut loc printre buzele mele, iar eu nu am ripostat, in fond, de ce as face asta ? Mi-a bagat mana prin parul meu iar eu mi le-am pus pe fundul ei. Continuam sa ne sarutam iar la un moment dat Andreea si retras mainile din parul meu si a inceput sa-mi dea sacoul si jos, cand a vazut ca a scapat de el, a trecut la camasa, la fel am facut si eu, i-am dat jos camasa aruncand-o undeva pe jos. Am sprijinit-o cu spatele de perete in timp ce-i desfaceam sutienul. I-am simtit mainile, undeva, pe la pantalonii mei, mi-a deschis cureaua si la fel a facut si cu slitul, mai apoi i-a tras putin in jos provocandu-le caderea, a zambit. Am inceput sa o sarut iarasi si mi-am plimbat mainile pe fesele ei, mai apoi mi-am bagat mana sub fusta si i-am dat lenjeria jos. Mi-am strecurat mana si am inceput sa ii masez vaginul, a cutremurandu-se sub mine, ii placea. Mi-am plimbat limba pe gatul ei pana cand am ajuns in zona sanilor si am inceput sa ii sarut si sa ii musc destul de lacom. Ea isi tinea mainile in parul meu si il stragea din cand in cand, i-am dus din nou mana la aceea zona si iarasi am apasat-o, a gemut. Cand am crezut ca era timpul mi-am dat boxerii jos si am patruns-o, a gemut ambtinandu-se sa nu strige, era prima data pentru ea. I-am acoperit gura cu un sarut pentru a evita oricare alte zgomote care ar putea sa atraga atentia, era intr-o scoala, asa ca trebuia sa fim atenti. Am patruns-o de cateva ori incet dar apoi am schimbat ritmul din ce in ce mai tare. Din cand in cand o mai sarutam, ea de durere imi infingea unghiile in pielea mea si chiar si m-a zgariat pe spate. Bine am facut cand i-am zis ca e pantera. Dupa ceva timp in care ne-am satisfacut pofetele trupesti, am inceput sa ne imbracam.

- Mersi. mi-a spus aceasta in timp ce isi incheia camasa.
- Pentru ce ? i-am raspuns incheiindu-ma la pantaloni.
- Pentru ca ai fost primul. mi-a spus razand.
- Eh. Dar sper ca asta nu o sa ne afecteze relatia, asa in general. i-am spus in timp ce imi luam camasa pe mine.
- Stai linistit, nu o sa afle nimeni. Mai ales Amby a ta. Imi place, Amby. Suna dragut.
- Macar mai este o fata care o place in scoala asta inafara de Caroline. i-am spus razand.

Mi-am aranajat parul si am iesit din baie, dar nu inainte sa o mai sarut odata, pana la urma eram prieteni nu ? Nu am mai avut chef sa ma duc la ora deaorece mai erau si doar cinci minute din ea. M-am dus in sala de sport si m-am schimbat deoarece urmatoarea ora aveam sport, asa ca aveam ce face. Restul zilei a trecut destul de repede. M-am dus acasa si m-am pus sa dorm, eram al dracu' de obosit. Totusi, gandul tot la Amber mi-a fost.
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End















Răspunsuri în acest subiect
Iluzii [+16 / +18] - de Denny - 16-09-2009, 03:05 PM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de Amelia_Angel_Devil - 28-09-2009, 10:20 AM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de Jurebow - 31-10-2009, 11:25 PM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de Jurebow - 01-11-2009, 01:11 PM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de Sukisyo - 03-11-2009, 11:44 PM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de Jurebow - 04-11-2009, 01:51 PM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de cathy*angel - 08-11-2009, 09:14 PM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de cathy*angel - 12-11-2009, 01:24 AM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de Denny - 30-11-2009, 04:59 PM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de cathy*angel - 06-12-2009, 12:54 AM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de cathy*angel - 07-12-2009, 06:31 PM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de cathy*angel - 11-12-2009, 09:53 PM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de cathy*angel - 15-12-2009, 12:28 AM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de cathy*angel - 15-12-2009, 03:56 PM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de cathy*angel - 17-12-2009, 12:48 AM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de Fantasy - 23-12-2009, 01:51 PM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de Fantasy - 23-12-2009, 09:30 PM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de kid with gun - 26-12-2009, 04:02 AM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de Fantasy - 31-12-2009, 04:31 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Iluzii! Funky_Punky 1 2.545 22-12-2009, 11:45 PM
Ultimul răspuns: Funky_Punky
  Iluzii de lumina [done] lala11 1 2.671 13-09-2008, 04:48 PM
Ultimul răspuns: denisa
  Iluzii adolescentine [+16] Mystique92 10 7.398 14-07-2008, 06:05 PM
Ultimul răspuns: Miharu


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)