Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

La . La . La .

#2
Cum iti ziceam si pe cheat ca o sa comentez pe aici 19 .
Desenul 1. Acest desen imi place cel mai mult din celelalte :3 Imi plac cum ai combinat culorile altceva nu am ce comenta la el :3
Desenul 2. E destul de interesant dar totusi cam ambigu si uratel putin ca nu e colorat si e doar alb negru si gri D: .
Desenul 3. Asta iar imi place e interesanta combinatia de albastru si putin verde pe acolo :] Dar nu se compara cu primu dar e mult mai bun ca si al 2-lea :]
Desenul 4. Iar e cam ambigu desenul e totusi ok combinatia aceea de prea mult albastru cam strica cateodata desii imi place albastru nu pot zice ca e urat desenul 71
Desenul 5. E chiar super 22 adica e simplu dar e si super in acelasi timp :/ Vorbesc serios arata wow XD asta e al 2-lea desen care imi place dar asta e in alb negru 15 si e foarte bun ^^
Desenul 6. Chiar interesant adica nu prea am ce comenta aici dar daca era o combinatie de culori si alb negru mai mergea 15 dar e ok si asa :]
Desenul 7. Wow foare frumoasa combinatiile de culori :] Sincer nu am ce comenta la acest desen :/
And the last Desenul 8. Asta nu prea imi place D: fara suparare dar parca ar semana cu o voma D: combinata de culori ^^" Dar totusi iti apreciez efortul depus la acest desen ^^
So astept noi sau vechi creatii de ale tale ^^ Pana atunci Zbye bye hug.



Răspunsuri în acest subiect
La . La . La . - de Daria - 15-01-2011, 10:48 PM
RE: La . La . La . - de .B!g BaNg~ - 15-01-2011, 11:07 PM
RE: La . La . La . - de Daria - 26-03-2011, 10:45 PM
RE: La . La . La . - de Kayla. - 03-04-2011, 01:11 PM
RE: La . La . La . - de Daria - 17-04-2011, 12:54 AM
RE: La . La . La . - de hiimera - 03-02-2012, 11:10 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)