Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Amor si Spirit

#11
Iar a 2-a >.< De acum o sa monitorizez si eu la ficu' tau >.<
Continui comm-ul cu binecunoscutul Waii! :love: Mi-a placut! Evident, preferata mea a fost faza hentai :perv:

Asa, greseli de tastare...
- ai uitat sa pui linie de dialog cand a vorbit Sakura "Ba nu doar ca..."
- Ii spuse o compresa
Cam atat, nu prea am mai vazut...^_^
A fost un capitol super, abia astept nextu'
:bye:
[Imagine: thekillers.png]

#12
ai o poveste foaarte frumoasa :D
esti o buna scriitoare si asta se vede. Ideea este foarte interesanta. Ma cam tii in suspans...Imi place sa tin lumea in suspans dar nu altii sa ma tina pe mine :D sunt rea :001_302:
deci...greselile de tastare au luat un bilet dus pentru a merge in vacanta...ceea ce inseamna ca nu se mai intorc:D descriere este din plin asa ca nu ai probleme la acest capitol. Nu grabesti actiunea si asta e bine.
Ah si...ce nesimtit e Neji :cursing: imi vine sa il pocnesc! Asa se comporta cu verisoara lui? Hmpf ! Biata Hinata....
Gambate si spor la scris :tongue:

#13
puteti sa ma impuscati, sa ma omorati sa ma omorati pe mess, dar am fost ocupata cu multe kestii, printre altele scoala si temele + invatatul si niste proiercte and stuff. Plus ca nu ma avut mult timp cu compu, care esre devastat. De abia azi o sa vina cineva sa mi-l faca 'normal'
deci imi pare foartte reu, ma revanses promoit.
Capitolul nu stiu daca este corectat, dar merit sa mi-l luati la puricat si sa aflati toate greselile. ok? Nu ma supar.here ya' >.>

Atentie: Ceea ce scriu eu aici este doar al meu, spun asta din cauza unor plagieri care s-au petrecut cu acest fik, multi mi-au plagiat ficul, asa ca am descoperit si pe unde au palgiat. Nu incercati sa copiati ca iese rau, rau de tot


Lasa-ma sa traiesc cu tine. Esti tot ce am



Pe scaunul din fata ferestrei statea asezata ea. Aceasta, nu scotea o vorba incercand sa admire privelistea mohorata. Paru-i roscat ca focul ii era lasat sa curga pe umeri, in timp ce ochii-i intristati inca atinteau panorama.Se ridica de pe scaun, plecand spre bucatarie. Fata nu avea mai mult de 20 de ani dar se vedea ca era o buna ninja. Langa ea, un barbat statea, mancand cu pofta o placinta.
-Marra tu nu vrei de mancare? intreba barbatul in timp ce sorbea cu zgomot din paharul cu votka si saliva ii curgea din coltul gurii. Era un barbat mic de statura, gras, fara par, cu o barba destul de deasa, care o tinea prizoniera pe Marra. Aceasta nu se putea opune, deoarece barbatul o santaja.
-Kallos mie nu imi este foame.
Fata nu putea protesta, dar putea sa-l ucida. Insa, nu vroia sa se dea de gol in fata lui Kallos deoarece acesta
nu stia de puterile ei. O linie a sangelui rara, necunoscuta extrem de periculoasa. Trei cuvinte mari, care o faceau pe fata sa tremure. Marra pleca spre fereastra, dar nu mai scoase o vorba, deoarece in fata ei doua siluete bizare stateau. De sub palaria traditionala japoneza, doi ochi rosii ca sangele o atintira. Intr-o fractiune de secunda, fata cazu pe suprafata rece. Kallos nu mai putu spune nimic, deoarece o taietura a unei sabii gigantice, ii retaza capul. O balta de sange se stranse imprejurul lor, in timp ce Itachi o lua cu el pe adolescenta.
Doua ore mai tarziu, fata se trezi. Cu o durere de cap, se ridica vrand sa plece spre iesire, dar o mana calda o stranse de incheietura, fortand-o sa ramana.
-Nu fugi de iubirea mea...
Deslusi barbatul, apropiindu-se de fata. O mangaie pe obrazul rece ca un cub de gheata. La contactul cu pielea, fata inchise ochii. O dara de lacrima se forma, lasand-o sa parcurga pana la mana lui Itachi. Acesta inlatura lacrima, sarutand locul. Fata se repezi sa fuga, crezand ca este un moment de neatentie din partea lui Itachi, insa se inselase. Brunetul o privea amuzat, in timp ce fata pusese o fata jucausa de copil. Tanara nu mai comenta, lasandu-se imbratisata de acesta. Insa, cum toate momentele artistice se termina repede, in incaperea dominata de intuneric aparu Kisame. Acesta zambi miseleste catre fata, dandu-i de inteles ca ii este pe plac. Itachi puse o fata putin suparata, dar in cele din urma isi reveni, vazand ca fata chiar se impaca bine cu barbatul.
-Si Kisame, vrei sa ne antrenam impreuna? Kisame ii arunca o privire lui Itachi, apoi da din cap in semn afirmativ. Insa, Itachi nu prea parea incantat de situatie, asa ca deveni gelos.
-Itachi-sempai, de ce esti suparat? intreba roscata mai mult sa-l tachineze.
-Hn..Itachi parasi camera, urmat de Kisame. Roscata ramasa singura, zambi usor, asezandu-se pe pat. Stia ca Itachi nu o uitase, dar...
-Au!
Fata tipa iritata de durerea din abdomen. Apoi o ceata densa ii aparu in fata ochilor, cazand pe jos. Privirea ei se transforma intr-una ucigasa, fara mila. Ochii ei exprimau numai durere si teama, dar in acelasi timp placere de sange. Parasi camera, cautand cu disperare pe cineva... Vroia sa omoare, sa distruga, sa sparga. Sa-i faca pe altii sa sangereze. In fata ei aparu Itachi, acesta realizand ce se intamplase.
-Marra da-mi mana. Marra vreau sa-mi dai mana!
-Cine esti tu? Lasa-ma...distrug...distrug.
Cuvintele fetei, parca erau rupte din flacarile iadului, dar in fond era posedata, asa ca trebuia sa-si mentina furia si sentimentele deoparte.
Itachi o apuca de mana, cu o viteza incredibila o darama de perete. Fata lesina, amenintata de durerea provocata. O urma de sange aparu pe perete, astfel fata era inconstienta. Itachi o lua cu el, nevrand sa-si lase sentimentele sa iasa.
O aseza pe pat, afirmand si el cat este de frumoasa.

FlashBack

-Itachi-san vrei sa ne jucam? O fetita cu doi ochi stralucitori si expresivi, buzele trandafirii si cu un parfum incredibil.
-Marra-san, trebuie sa plec la academie. Azi vreau sa imi cumpar alt costum de anbu.
O confuzie, dar a durut. Am fost o confuzie pentru tine de la inceput? Poate tu nu m-ai iubit Itachi, dar acum simt ca fiecare parte din intregul meu, te cere...


End Of Flashback

Marra era inca inconstienta, Itachi o mangaia pe frunte. O multime de amintiri ii navaleau mintea, ca si cum azi si-ar fi deschis ochii la lumina. O iubea...

Misiunea lor era imposibila, dar trebuiau sa stea singuri. Dar ce se intamplase noaptea trecuta? Era o mare nebunie, sau rodul iubirii luase avant catre ei, facandu-i sa fie dornici de sex si de iubirea celuilalt.
Sasuke nu simtise asta niciodata, oare un sentiment placut ii invada mintea? Sakura era o floare mica, fragila, dar macar stia sa iubeasca. El mereu fusese un cub de gheata. Da! Un cub de gheata, care stia doar sa faca haos si sa distruga...razbunare.Uitase cu totul de asta. Se intreba oare cum duce viata Itachi. In fond era fratele lui si putea afla care-i sunt sentimentele numai concentrandu-se la el. Asa si facu! Se aseza in sezut, concentrandu-se. Deodata mintea lui fu invadata de amintiri dulci cu Marra. Si el o stia, doar in copilarie statea cu ea la pescuit. Vazu ca exista un sentiment nobil care-i leaga, dar nu vazu precis ce se intampla. Oare Itachi era capabil sa iubeasca?

[edit]L-am mai corectat din greseli deoarece erau cateva acolo, de nu putei intelege, deci am mai corectat. Imi pare rau de lungime, imi pare rau de greseli. data viitoare o sa fie mai lung si o sa fie mai interesant :D
-

#14
Vai de mine! Sunt a 3-a! :( Baka me >.<

Bine, hai sa te iau cu greselile :D :

"un barbat statea...intreba barbatul..." -> ehm, cred ca mergea sa spui "acesta" a 2-a oara
"-Kallos mie nu imi este foame." -> virgula dupa "Kallos" ca-i strigare :D
"nu vroia" -> nu voia
"necunoscuta extrem de periculoasa" -> virgula sau "si" dupa "necunoscuta"
"-Si Kisame, vrei sa ne antrenam impreuna? Kisame ii arunca o privire lui Itachi, apoi da din cap..." -> ehm, dupa ce ai terminat intrebarea, trebuiai sa dai enter, ca altfel se intelege ca Marra continua sa vorbeasca + ca ai spus "da" care e la prezent, iar restul capitolului e la trecut...si "arunca" e la trecut, nu?
"Itachi-sempai" -> In romaneste e regula ca inainte de "p" sa se puna "m", insa la japonezi nu e. Si aici tu scrii la fel cum se scrie in japoneza, nu? Ca altfel ai scrie "Itaci". So, e Itachi-senpai
"Roscata ramasa singura, zambi usor..." -> mi se pare ca suna mai bine "Ramasa singura, roscata zambi usor..."
"Apoi o ceata densa ii aparu in fata ochilor, cazand pe jos." -> se intelege ca ceata aparu, si apoi tot ea cazu pe jos :))
"-Marra da-mi mana. Marra vreau sa-mi dai mana!" -> la fel, dupa "Marra" e virgula, ca e strigare
"Itachi o apuca de mana, cu o viteza incredibila..." -> ao scapat un "si" ianinte de "cu"
"Fata lesina, amenintata de durerea provocata" -> cred ca ai vrut sa spui "ametita" :))
"Itachi o lua cu el, nevrand sa-si lase sentimentele sa iasa." -> sa nu te superi pe mine, dar enuntul asta suna groaznic -__-'
"...afirmand si el cat este de frumoasa." -> da' cine mai afirmase pana atunci? O_O Sau sunt eu chioara?
"O fetita cu doi ochi stralucitori si expresivi, buzele trandafirii si cu un parfum incredibil." -> unde e predicatul aici? O_O Cred ca ai scapat un "intreba" inainte de "o fetita", nu?
anbu -> ANBU ca e prescurtare de la alea 4 cuvinte
"ii navaleau mintea" -> cred ca ai vrut sa spui "ii navaleau in minte"

Yey! Finish!
Acuma nu te supara pe mine, dar ziceai ca eu am probleme cu virgulele >.<
Ehm, lasand asta, nice cap, dar sa stii ca ai trecut cam repede de la Itachi si Marra la Sasuke si Sakura. But nevermind! Si sa stii ca nu scurt O_O (cel putin in comparatie cu ale mele >.<)

Eh, cam asta a fost...Mai esti in viata? :)) Sper ca da
Abia astept nextu'! (cand poate o sa reusesc sa fiu prima, damn it! >.<) Si nu uita ca raman o cititoare fidela ^_^
:bye:
[Imagine: thekillers.png]

#15
ok deci am postat si nextul. Acum, parerea voastra conteaza, in fine sper sa intelegeti. Va fi un capitol cam dramatic, in celalat va fi ceva dur si profund poate, inca nu m-am gandit bine.
OK, tnx again ^^ gurlz for comentz and critics ( incercati sa nu faceti spam cand postati ok ) >.>'
asa deci hope u like it, enjoy.





INTRE TIMP SI TACERE



Tanara inca era adancita in propria-i visare, in bratele brunetului. Acesta o astepta sa se trezeasca, in cele din urma sa stea de vorba cu el. Nu vroia sa-i spuna ca el era de vina pentru vanataia din frunte. O lovise cumplit, dar numai in defensa aparare. Si fata stia ca, Itachi nu era in stare de asa ceva. Cu cat secundele treceau, cu atat Itachi se simtea obosit, asa ca o aseza pe pat. Lumina razelor lunii bateau spre chipul blajin al fetei. Panorama oferita de luna ii dadea fetei o senzatie vampirica. Itachi se aseza pe canapeaua din dreptul patului, relaxandu-se. Stelele erau deja pe cer, luna veghendu-le constant. Frigul noptii salasluia in densa atmosfera. Ca o clipa de tacere, frunzele erau purtate pana in alte meleaguri, iar copacii destainuiau ceva mistic. Era ca intr-o lume magica, fara ura si durere, unde clipele frumoase se tin lant.
Ceasul batea ora 12 noaptea, iar fosnetul frunzelor era inca prezent. Marra isi dezlipea geana, apoi isi freca ochii. Casca un pic apoi se uita imprejur.
O silueta grandioasa se putea distinge. Razele argintii bateau catre chipu-i adormit. Ochii ii erau inchisi, iar genele lungi si negre pastrau o tacere mortuara. Fata se apropie de barbat, dar nu-l atinse pe obraz, chiar daca aia ii era intentia. Stia ca barbatul avea reflezele incredibil de ascutite, cu siguranta ii va prinde mana, nelasand-o sa-l atinga. Asa ca se aseza pe jumatatea patului, admirandu-l. In cele din urma isi facu curaj, atingandu-l pe frunte. Ciudat, dar brunetul fuse chiar obosit. Cobora mai jos spre buzele-i catifelate. Isi traversa limba umeda peste buzele crapate si albe, parca fara viata, incercand sa se abtine de la pofta carnala.Dar senzatia de 'bine' se termina atunci cand brunetul o apuca de mana. Ochii lui rosii ca sangele exprimau forta distrugerii, dar amestecata cu pasiunea nebuna. Fata tremura din toate incheieturile, desi incerca sa nu o faca, insa Itachi ii depista toate temerile. Barbatul o inpinse pe pat, aceasta stand cu privirea atintita spre el.
-Itachi...senpai...eu...
-Taci! Cu miscari usoare se aseza pe abdomenul fetei. Aceasta nu contenea sa se miste, doar il privea cu uimire.
Deodata Itachi isi arata forma, lasand-o pe fata sa-si dea seama cine era.
-Cum?
De sub infatisarea lui Itachi, altcineva isi facu aparitia. Se parea ca folosise Jutsul Transformarii.
-Kisame, dar tu ce cauti aici? Da-mi drumul!
Fata se zbatea in incercarea disperata de a fugi, dar se parea ca puterea ei era mica in comparatie cu cea a barbatului.
-Stai linistita! Vroiam doar sa ma joc cu tine, avand in vedere ca Itachi a plecat sa doarma, lasandu-te..cam singurica. Tu si eu, o camera goala si singuri. Noapte...
-Nu, lasa-ma! Nu imi face rau. Fata se zbatea, dar era in zadar.
-Stai linistita, nu ma incanta sa dezvirginez o adolescenta cu fite. Se indeparta de ea, plecand. Fata se ridica rapid, mergand in coltul intunecat al incaperii. Lacrimile ei cadeau ca maragritarele, Marra era chiar traumatizata de intamplarea la care fusese mai putin de doua minute, supusa cu forta. Isi dorea sa fuga undeva si sa se piarda in nisipurile rele ale deserturilor, dar nu putea. Trebuia sa indure cruda realitate, sa sparga cu forta bruta barierele intuecate. O solutie ii mai ramase...sa afle Itachi.
Pleca rapid spre camera lui deschizand usa.
Cu miscari usoare pasi, inchizand usa dupa ea.
-Itachi-sama...vreau sa discutam!
-Sigur Marra-san! Despre ce anume?
Fata starui o secunda, apoi ii spuse drept. Nu vroia sa-l minta, sau sa-l faca sa cedeze in fata ei, dar acel lucru era necesar.



ok data viitoare o sa aflati 'minuntta' conversatie. Ok tre sa fac precizari:
P1. Itachi plecase din camera fetei, lasand-o.
P2. Kisame ( dupa ce itachi plecase ) folosise jutusl transformarii ca sa se dea drept itachi.
P3. Itachi nu dormea cand fata intrase in camera lui.
v-am zis ca sa nu ma intrewbati apoi. Adevarul este ca este facut asa incat sa nu dezvalui chiar multe amanunte.

ja ne. Poate lasati un coment daca tot citit. ;;)
-

#16
Sunt prima! prima!
Ce sa mai zic....totul imi place, totul e perfect.
In fine sa revin la fic, greseli nu am vazut, ai descriere, dialogul nu e sec....bla...bla...bla....totul e ok...ca sa nu mai lungesc.
Astept nextu'.. cat mai curand daca se poate...ah sunt atat de curioasa! :x
:bye:
In the naked light of day
Even great scientific minds,
Can not resist the seduction of immorality
But, when darkness falls,
Beasts of science
Well rise to seek revenge
The choise is yours
What do you want to do?

[Imagine: kcz2wi.jpg]


#17
Heya! ^_^
Scuzati la mine ca nu am postat aseara, dar imi incepea Chrno Crusade :D Si nu ador foarte mult sa stau sa ma uit la reluari pe la 1 noaptea >.> S, si thnx de off ^_^ Ma bucur ca nu ai ganduri ucigase din cauza comm-urilor mele :))

Acum, bucurandu-ma ca ai postat un nou cap, o sa iau greselile, sperand ca dupa ce vei citi vei mai fi inca in viata :)) So...

Nu vroia -> nu voia - ti-am spus asta si in comm-ul trecut >.<
defensa aparare -> acuma, stiu ca-s eu mai paralela cu realitatea si cu expresiile, dar eu stiu ca "aparare" are acelasi inteled ca "defensa"
Lumina razelor lunii bateau -> lumina bateau?
al fetei...ii dadea fetei -> repetitie >.<
"Panorama oferita de luna ii dadea fetei o senzatie vampirica." -> ehm, cum adica? Fata se simtea...vampirica? o.O
veghendu-le -> veghindu-le - probabil greseala de tastare
"dezlipea geana" - stii care a fost reactia mea cand am citit asta? -> WTF? o.O Cum ziceam, oi fi eu mai parelela cu lumea si cu expresiile, dar asta nu cred ca exista...
"dezlipea geana, apoi isi freca..." - ca ai folosit timpuri diferite, si nu suna bine
"aia ii era intentia" -> suna mai frumos "aceea ii era intentia"
reflezele -> reflexe - greseala de tastare
Cobora mai jos -> adica poate sa coboare si mai sus, nu?
toate incheieturile...toate temerile -> din nou repetitie
inpinse -> te rog, spune-mi ca e greseala de tastare! O_O
"nu contenea sa se miste, doar il privea cu uimire." -> "nu contenea sa se miste" inseamna "nu inceta sa se miste", deci cum adica "nu inceta sa se miste, doar il privea cu uimire" ?
maragritarele -> aici chiar ai ai transformat total cuvantul :))
Si ti-am mai spus sa nu mai scrii actiunea dupa spusele personajului, pt ca se intelege ca el spune asta >.>


Cam astea au fost greselile, eu nu am gasit ma multe. Ehm, sper ca nu ma consideri scorpie dupa comm-ul de azi :D A, si thnx for the rep ^_^

See ya' with the next cap

:bye:
[Imagine: thekillers.png]

#18
Am trecut si eu pe aici cam tarziu am trecut:))
deci...mia placut capitolul ca de obicei:)):X....dabea astept sa vad conversatia din capitolul urmator:X....si Kisame ahhh imi vine sai dau numai pumni in fata b-("-Stai linistita, nu ma incanta sa dezvirginez o adolescenta cu fite." auzi la el ce impertinent[-( ce as vrea sai faca Itachi ceva >:) sai dea numai pumni in cap sal omoare>:):))
sper sa pui repede capitolul urmator il astept cu nerapdare sa vad ce se intampla
Ganbatte kudasai :*
[Imagine: chibi_1634.gif]
Ignis, chibi-ul lui XxX...GeorgianA...XxX


[Imagine: 68202047.png]

-------------------------------------------------------------------

[Imagine: renji2.gif]


#19
ai un fic tare si foarte frumos greseli destul de putine
bv bv bv si talent sa pui nextul abia astept sa il citesc
ideea e originala dupa mn nush ce cred alti dar asa mi se pare
bv continua tot asa:):):)[posturi unite]
scz ma vrut sa spun ai talent nu si talent ce analfabeta sunt

#20
o noua continuare.
Stai linistita ca nu te consider scorpie :)) Oricum, am avut greseli de tastare, voi incerca sa le mai remediez pe parcurs. Scriu in word si unele cuvinte mi se duc si mi se schimba >.< de aceea trebuie sa ma uit de fiecare data sa le corectez >.<

enjoy...




O senzatie stranie
Asta ai fost tu pentru mine?






Marra il privea cu o oarecare teama , insa trebuia sa prinda puteri pentru a-i spune cele intamplate. Nu putea sa taca pur si simplu si sa lase totul asa. Era destul de serioasa treaba, ea fiind eleva lui Itachi, era obligate sa-i spuna ce se petrece cu viata ei.
-Itachi-sama� incepu apoi cazu in genunchi, strangandu-si cu putere pielea, zgariindu-se. Ochii erau acoperiti de firele rebele de par, ingreunandu-i privirea.
-Nu am vrut! Jur! El s-a dat drept tu si m-a molestat�a vrut�
Izbucni in plans, punandu-si mana la ochii. Nu vroia sa-l priveasca. Ii era teama...sau poate rusine de cum va reactiona brunetul.
-Nu inteleg�incepu el fara a ridica tonul�ce vrei sa insinuezi? Cine ce ti-a facut? Ultimele cuvinte ale propozitiei le rosti cu o voce grava si plina de ura.
-Itachi-sama�printre suspine spuse: Nu vreau sa vi se intample ceva.
Dar Itachi nu a mai stat pe ganduri, plecand din incapere, odata cu el trantind usa in urma lui. Fata ingrijorata, il urma dar cand pasi pe holul intunecat, disparuse� Incerca sa-l gaseasca, dar nu-i era cu putinta. Urma barbatului se pierduse ca singura adiere blanda in desertul secetos.
<<Doamne daca pateste ceva nu o sa mi-o iert niciodata. Nu trebuia sa-i spun. Oricum, daca pateste ceva? >>
Gandea tanara in timp ce se apropia de o incapere luminata, intredeschisa. Becul aprins din capatul holului palpaia. Ii dadea o senzatie stranie fetei, dar se hotara sa vada ce se intampla. Se aseza in fata usii, ascultand conversatia.
In camera luminata de un bec micut, privirile celor doi barbati spuneau totul. Ochii reci si duri ai brunetului il sagetau pe Kisame. Culoarea lor ca sangele se putea distinge cu usurinta. Erau plini de ura si furie si gelozie. Kisame, insa, nu spunea nimic. Doar privea si incerca sa-i calmeze furia coechipierului lui.
-Itachi! Nu mai spuse nimic, deoarece il intrerupse.
-Taci! Cauzezi rau pe unde pui mana. Si doar ti-am spus ca imi apartine si nu este una dintre usuraticele cu care te incurcai acum un an. Stiu ca inca o iubesti pe Ayame�dar Marra nu este Ayame.
Kisame lasa capul in jos. Cuvintele fusese aruncate deja.
<<Inca simt dorul. Inca imi este dor de Ayame>>gandea Kisame, in timp ce parasea camera. Marra, vazand ca vrea sa plece, se indeparta de usa camerei, ascunzandu-se dupa un coltisor intunecat pentru a nu fi observata. La scurt timp, veni langa Itachi, acesta privind ganditor. Statea la masa, privind in gol. Nu schita nici un sentiment nu spunea nimic. Marra se aseza langa el, dandu-si frau lacrimilor. Barbatul insa, nu ii dadea atentie. Doar o apuca de mana tragand-o spre el. O mangaie usor, stergandu-i lacrima.
-Gata Marra-san, nu mai plange! O indemna Itachi, pe un ton bland si placut. Fata isi lasa capul pe pieptul lui, suspinand. Era oare adevarat? Itachi incoltea sentimente pentru adolescenta? Sau era o farsa absurda? Nimeni nu stia ce era in sufletul lui.
Intr-o camera din capatul holului, Kisame admira o fotografie. O fata in varsta de 14 anisori, imbracata intr-un kimono rosu, cu imprimeuri florare. Culoarea rosiatica a kimonoului era de o noanta pala, dar ii statea farte bine fetei. Parul lung spre violet, prins intr-o coada la spate, cu o panglica albastra ii dadea un aer copilaresc si innocent. Chipul blajin al domnisoarei era luminat de razele lunii argintii. Ochii negru de onix si buzele trandafirii ii dadeau un aer angelic. In mana tinea o bagheta si parea incantata de acel obiect.
Kisame mai admira odata fotografia apoi o puse intr-un sertar de langa pat. Suspina usor. <<Ayame, daca ai stii ce dor imi este de tine!>>

�Cand cuvintele dispar, nu mai ramane decat ochii
Care exprima o iubire, sentimentele firii.
Pe sticla sparta, inca se mai aud pasii,
Cand tu ii faceai, atunci cand dansai
Numai pentru mine!

Ce naiv am fost, sa-ti spulber dansul prin care ma iubeai.
Dar daca macar ai stii, cat ti-am cautat
Zambetul care, acum este distrus si furat,
De clipele in care ziceai,
Ca o sa mori!�

tnx for comment and critics. Problema este ca nu pot sa pun alineat. >.< Cand postez, am alineat, dar apoi dupa ce este postat, nu mai am alineat. >.< Deci nu ma omorati ca nu am alineat, nu este vina mea ^^'
Sper sa va placa :D

edit: am uitat sa pun poza cu ayame pfff.
http://farm2.static.flickr.com/1418/6989...9ee611.jpg - Ayame
http://1.bp.blogspot.com/_HWU3wX2cDLQ/SI...anime_girl - Marra

later edit; Eli...omoara-ma :)) lent:))
-



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Spirit Crisis Nekirus 55 17.251 11-05-2013, 04:25 PM
Ultimul răspuns: Nekirus
  En nombre del amor Love Girlls 5 4.001 05-01-2011, 01:51 AM
Ultimul răspuns: Vero
  De la sangre y mi vida (El amor de un vampiro) Crazy Person 2 2.507 28-02-2010, 12:27 PM
Ultimul răspuns: MisS.sAdiStic


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)